ווקס לשיער

httpbestplace.co.il ווקס לשיער

תסרוקת מרשימה היא דרך מצוינת למשוך תשומת לב חיובית. כדי לעצב תסרוקת ייחודית שתחזיק מעמד בכל מצב יש צורך להיעזר בתכשירים שונים, כשאחת האפשרויות היותר מומלצות היא ווקס לשיער (אופציות נוספות הן ג'ל לשיער וחימר).

היתרונות המשמעותיים של ווקס לשיער

כאמור הוספת ווקס לשערות מאפשר לעצב אותן לכל מראה שרוצים ובכך ליצור תסרוקות מרשימות ושובות לב. היתרונות העיקריים של הווקס הם הייבוש המהיר שלו (יתרון משמעותי במיוחד כשממהרים לצאת מהבית, ומאחר שאצל רבים מאיתנו ההתארגנות תמיד נמשכת זמן רב יותר מהמתוכנן כדאי שלפחות עיצוב התסרוקת יהיה מהיר), העובדה שניתן למרוח כמות קטנה מאוד ממנו כדי להגיע לתוצאה המבוקשת (למעשה חשוב לא למרוח יותר מדי ווקס על השיער כדי לא להכביד עליו), האפשרות לעצב מחדש תסרוקת יחסית בקלות (בזכות הגמישות המרבית) והעובדה שהוא לא משאיר על השערות שלנו שומן כך שקל גם לשטוף אותו.

יתרון נוסף של ווקס לשיער הוא שאפשר בעזרתו ליצור עיצובים מורכבים ותסרוקות ייחודיות, כולל שיער שנמשך לכיוונים מנוגדים ושונים.

למי מתאים ווקס?

השימוש בווקס מתאים במיוחד לבעלי ובעלות שיער קצר עד בינוני. עוד כדאי לדעת שסוג זה של תכשירי שיער מתאים למצבים בהם נדרשת תסרוקת מיוחדת לפרק זמן קצר יחסית והוא פחות מתאים לשימוש יומיומי ממושך.

אופציה רווחת נוספת היא כאמור ג'ל לשיער, שבניגוד לווקס מקשה את השערות וכשזה קורה התסרוקת למעשה מקובעת ואי אפשר לשנותה.

איך להשתמש בווקס באופן הנכון ביותר?

על-מנת להפיק מקסימום תועלת מהווקס, חשוב קודם כל לחפוף היטב את השערות, רצוי כמובן עם שמפו איכותי. בשלב הבא מייבשים את השיער ואז לוקחים מעט ווקס לשיער (כאמור כמות גדולה מדי אינה הכרחית ועלולה להכביד על השערות שלא לצורך) ומשפשפים מעט את הידיים, בזריזות, כדי שהווקס יתחמם ויהפוך גמיש יותר. רצוי למרוח את הווקס על השערות בהדרגה, עד שמגיעים לתוצאה הרצויה, וכך נמנע המצב של שימוש בכמות גדולה מדי. עוד חשוב להקפיד על פיזור אחיד של החומר על השערות, כשהידיים נמצאות בתנועה לפי הכיוונים שבהם אנחנו רוצים שהשיער יתייצב, וכשקצות האצבעות מעצבות את התסרוקת הנחשקת.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *