Home / טכנולוגיה ואינטרנט / נוזל לסיגריה אלקטרונית – What's your Flavor?

נוזל לסיגריה אלקטרונית – What's your Flavor?

הסיגריות האלקטרוניות כובשות את העולם ונראה שהן הולכות להיות חלק אינטגרלי מהנוף האורבני החדש. הסיגריה האלקטרונית נחשבת לחלופה בריאה יותר לסיגריות וכבר סייעה למיליוני אנשים להפסיק לעשן סיגריות. יתרה מכך, מאז שחוקי הלגליזציה של קנאביס אושרו בכל כך הרבה מדינות בעולם, גם צרכני קנאביס לשעות הפנאי וכן חולים שצורכים קנאביס רפואי – כבר אימצו את ההמצאה הגאונית הזו לחיקם.

מה סוד הקסם של הסגיריה האלקטרונית אתם בוודאי סקרנים לדעת?! גם אנחנו, לכן יצאנו לבדוק מה מקור המשיכה של הסיגריה האלקטרונית, וזה מה שגילינו…

סוד הקסם של הסיגריה האלקטרונית:

כאשר שאלנו משתמשים בסיגריות אלקטרוניות מדוע הם מעדיפים אותה על אלטרנטיבות אחרות קיבלנו מגוון תשובות, אך יותר מהכול בלטה סיבה אחת.

יריב, קריית גת: "תראי, אני נהגתי לעשן 2.5 קופסאות סיגריות ביום. זה לא נורמלי. הרגשתי איך החיים חומקים לי מבין הידיים. איזה תלות נוצרה בי לסיגריה. ניסיתי להפסיק מספר פעמים לעשן אבל ללא כל הצלחה. לאן לא הלכתי? לכל מיני "מכשפים", לטיפולים קוגניטיביים, למכוני גמילה וכלום. לא הצלחתי להפסיק. אפילו לא הצלחתי להפחית את הכמות. למעשה כל המכונים האלו רק הלחיצו אותי. כששמעתי על הסיגריה האלקטרונית הייתי ספקן בהתחלה, אבל מאחר ואני מנסה כבר שנים להפסיק ניסיתי גם אותה. מה אני כבר יכול להפסיד, חשבתי לעצמי. מצאתי שעם סיגריות אלקטרוניות אני יכול להפסיק לעשן ולשלוט בכמות הניקוטין שאני צורך. יש היום נוזלים לסיגריה אלקטרונית עם כמויות שונות של ניקוטין שיכולות לעזור לך להפסיק לצרוך כל כך הרבה ניקוטין. לדוגמה: יש נוזל לסיגריה אלקטרונית שמיועד למעשנים כבדים, שם כמות הניקוטין נעה בין 18 ל-24 מ"ג ניקוטין. יש נוזל לסיגריה אלקטרונית למעשנים פחות כבדים, שם שיעור הניקוטין עומד על 11 ל-18 מ"ג. יש נוזל למעשנים קלילים יותר שבו כמות הניקוטין היא בין 6 לבין 11 מ"ג. אני התחלתי עם הנוזל למעשנים כבדים והיום אחרי 7 חודשים בלבד אני משתמש בנוזל עם השיעור הנמוך ביותר של ניקוטין ואני מרגיש את זה בכל פעולה שאני עושה. בהליכה, בנשימה, בהתכופפות, בכמות השיעולים. אין מצב שאני חוזר לסיגריות עכשיו".

את הסיגריות האלקטרוניות לא מאמצים אך ורק מעשנים כבדים או מעשנים בכלל. היא קורצת גם לאנשים שאינם מעשנים בדרך כלל. אולי כי היא הפכה למעין סמל סטטוס להיפסטרים המודרניים.

ליבת, רמת גן: "תראי אני התחלתי להשתמש ב -E-cigarette  לפני שלוש שנים לערך לפני שזה הפך לטרנד כל כך לוהט בקרב ההיפסטרים התל אביביים והלוס אנג'לסים. אני אוהבת את הוופורייזר בגלל הטעמים המגניבים. כמו שיש לנרגילה טבק בטעם תפוח ותות, כך גם לוופורייזרים יש נוזלי אידוי במבחר עצום של טעמים. אני טעמתי כבר אפרסק, תפוח, אוכמניות, תות-קיווי, דובדבן, מנגו, ליצ'י, יוגורט-וניל, תות בננה, מלון-מנטה-פיטאיה, בטעם גלידת תות שמנת, בטעם דבש,  ואפילו בטעם של קאפקייק, זה טעים לאללה".

נבון, מתל אביב: "אני עברתי לעשן קנאביס רפואי בוופורייזר מיד אחרי הטיפול הכימותרפי השני שלי. עד אז עישנתי ג'ויינטים וזה ממש לא מצא חן בעיני. אני מעדיף לקבל את התרופה שלי דרך וופורייזר. אני גם לא משתגע על הטעם של הקנאביס אז כדי להתגבר על הטעם אני משלב נוזלים בטעמים וזה ממש נפלא. אני אישית מאוד אוהב תות ובטעם קאפקייק, אבל כל אחד יכול לבחור על פי הטעם שלו".

אם כן נראה שהמבחר הגדול של טעמי הנוזל לסיגריות אלקטרוניות הוא אחד מהסיבות העיקריות שבעטיין אנשים מאמצים את הסיגריות האלקטרוניות. ברור לכול שאנחנו רק בתחילת הדרך וככל שהסיגריה האלקטרונית תתפוס תאוצה, כך יגדל מבחר הטעמים לבחור מהם. שווה לחכות.

 

 

About rachel

rachelirub@gmail.com'

Check Also

מיקור חוץ

שירותי מיקור חוץ איכותיים לעסקים

אפשר לומר שבעלי עסקים ששואפים לשפר את ההתייעלות שלהם, פשוט צריכים לחשוב ברצינות על הדרך ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *