מה מיוחד בכלב קינג צ'ארלס?

כלב קינג צ'ארלס

ישנם גזעים שונים של כלבים שמושכים את העין, שלא נגיד את הלב. לכל אחד מאיתנו יש כמה סוגים של כלבים שהוא מאוד אוהב ומתחבר אליו. אחד מהם הוא כלב קינג צ'ארלס, גזע כלב מאוד אוהב על מבוגרים וילדים וזוכה להצלחה גדולה, בזכות תהליך הגידול המיוחד שהוא עובר.

לפני שנסביר מה מיוחד בגזע זה, נספר שקינג צ'ארלס מקורותיו באנגליה, הוא תוצר של קינג צ'ארלס ספניאל אשר היה מאוד פופולארי בחצרות המלכים הבריטיים במאה ה-15 ועם הזמן הוא זכה להיות כלב אצולה אשר יצא מגבולות החצרות בזכות הצורך בכלבי שמירה בעת מסעות צייד. במאה העשרים הוא הפך להיות כלב של מפורסמים רבים ולכן הוא נחשב לכלב מאוד פופולארי.

מה מיוחד בגזע קינג צ'ארלס?

ראשית, מדובר בכלב מאוד חברותי, גם עם אנשים מבוגרים וגם עם ילדים. הוא לא נושך ולא נובח, קל מאוד להתיידד איתו, נעים לשחק איתו, הוא מאוד אוהב חיי חברה, הוא מאוד אוהב שמפנקים אותו.

שנית, מדובר בכלב שהטיפול בו מאוד פשוט וקל באופן יחסי, הוא לא דורש הרבה השקעה, בוודאי אם מדובר בכלב שמבלה את חודשיו הראשנים בבית גידול, שם הוא מקבל את כל מה שצריך בשביל שיוכל להשתלב בבית של הבעלים אשר קונה אותו.

שלוש, קינג צ'ארלס הוא כלב עם תיאבון בראי שאוכל הכל, מצד אחד זה אומר שצריך להגביל את צריכת המזון שלו על מנת שלא לגרום לו לעלות במשקל באופן דרסטי ומצד שני זה אומר שאין בעיה להאכיל אותו, הוא לא בררן יותר מדי, והוא יאכל מה שיתנו לו.

ארבע, מדובר בכלב שייהנה מאוד שמשחקים איתו, הוא ייהנה גם ללכת ולטייל ביחד, ומצד שני, הוא נחשב לכלב ביתי שיעדיף מנוחה על פני פעילות ספורטיבית, מה שאומר שהוא לא יתפרע יותר מדי, אך כן צריך להשקיע בטיולים איתו, בשביל שלא יהיה כל היום בבית.

לסיום, מדובר בגזע מאוד נוח של כלבים, אשר יכול להתאים, הן לבתים פרטיים, והן לדירות בבנייני מגורים בכל גודל ובכל אזור.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *