דלתות פנים מעץ, כך תשלבו אותן בעיצוב פנים קיים

דלתות פנים

הדרך לשלב את הדלתות בבית שלכם היא דרך לעצב בצורה ייחודית את הבית שלכם, שהרי הדלתות הם אלמנטים גדולים הנמצאים בבית שלכם. בשל כך חשוב לדעת איזה דלתות פנים אתם בוחרים לבית שלכם ואיך לשלב אותן בעיצוב פנים קיים.

דלתות פנים מעץ

כאשר אתם בוחרים דלתות לעיצוב פנים חשוב שתדעו כי דלתות עשויות עץ הן הפופולאריות ביותר וזאת כי דלתות פנים מעץ הן הקלות ביותר להרכבה, הן בעלות עיצובים מיוחדים והן מתאימות ביותר לבתים פרטיים. בשל כך הבחירה בדלתות מסוג זה היא הכדאית ביותר.

אז כיצד משלבים את דלתות העץ בעיצוב פנים קיים?

כאשר אתם בוחרים את הדלתות, חשוב לוודא כי עיצוב הדלת מתכתב בצורה הנכונה עם עיצוב הבית ולכן יש לבחור את הדלתות בהתאם לעיצוב הכללי של הבית.

אז אילו עיצובים ישנם?

עיצוב מודרני – עיצוב בית בסגנון מודרני מאופיין בעיצובים חלקים, בקווים נקיים, בגוונים אחדים, ובעצוב נקי וחף ממניירות ועומס. לעיצוב מסוג זה ניתן להתאים דלתות פנים עשויות עץ בגוונים אחידים בטקסטורה חלקה ואחידה. מוטב לדלתות לעיצוב מודרני לא להוסיף יותר מידי אלמנטים מלבד ידיות שיכולות להיות ידיות מעט מסיביות במידה ותרצו להוסיף אלמנט מעניין או מיוחד לדלת.

עיצוב כפרי – העיצוב הכפרי האו האנטי תזה של העיצוב המודרני. עיצוב כזה מתאפיין בריהוט כבד, בגוונים חמים של רצפות מעץ וריהוט צבעוני, וברצון להעניק תחושת חמימות בכל רחבי הבית. בשל כך ניתן לבחור דלתות עץ מסיבות כבדות שמותירות נופח ורושם בנוכחות שלהן. דלתות אלה יכולות להיות דלתות בעלות אלמנטים שונים ופיתוחים כמו גם פרזולים מיוחדים והן גם יכולים להיות מעוצבות כדלתות בעלות סגנון ישן וסגנון ים תיכוני וזאת על מנת להדגיש את המראה הכפרי והמיושן מה שיעניק יותר חמימות בחלל.

עיצוב פרובנס – עיצוב פרובנס חדר למחוזותינו בשנים האחרונות. עיצוב מסוג זה מאופיין בשילובי של מודרני עם כפרי, והוא מזכיר מעט את הבתים הכפריים או כאלה שנמצאים בערים בצרפת או באיטליה. דלתות עץ שיתכתבו בצורה נכונה עם עיצוב כזה הן אותן דלתות עץ משולבות זכוכית, דלתות בעלות פאנלים תריסים לאוורר, או דלתות כפולות שנפתחות כמניפה. בכך ניתן לקבל את המראה הכפרי או האורבאני הייחודי שמקנות דלתות עץ מסוג זה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *