מספר סיבות לחגוג עם שירה בציבור

מנחה שירה בציבור

החיים של כולנו רצופי אירועים ושמחות שונות. בשנה ממוצעת אנו הולכים לפחות לעשרה אירועים אם לא יותר, תלוי כמובן בהיקף המשפחה, העבודה ובכמות החברים שיש לנו.

ניתן להגיד שרוב האירועים שאנו נוכחים בהם, חוזרים על אותה רוטינקה קבועה ולא מחדשים הרבה. אירועים בודדים באמת מצליחים להותיר עלינו חותם יוצא דופן, ואין זה משנה אם זה בעקבות האוכל המדהים שהיה באירוע, או אטרקציה שונה ומיוחדת, שעדיין לא ראינו באף מקום.

איך תשאירו רושם מיוחד על האורחים שלכם

שירה בציבור היא אטרקציה מהנה ונהדרת שמתאימה לכל גיל וכמעט לכל קהל יעד. יש משהו בשירה בציבור שחושף אותך ומשחרר אנרגיות חיוביות לאוויר, אפילו מהאנשים הביישנים ביותר. ברגע שכולם שרים ביחד ישנה תחושת הקלה ושחרור שקשה לאתר במילים, ואם טרם יצא לכם להיות באירוע אמיתי של שירה בציבור, המועבר על ידי מנחה מקצועי שגם שר ומנגן – אתם לא יודעים מה אתם מפספסים!

איזה שירים אפשר לשיר?

באירוע של שירה בציבור ניתן להנות ממגוון שירים רחב. בחירת השירים תלויה כמובן בטעם האישי של הקהל ומארגני האירוע – בין אם זה שירי ארץ ישראל, שירי עם רוסיים או אפילו שירי פופ-רוק מחו"ל. את השירים מלווים בדרך כלל באמצעות גיטרה, אקורדיון או אורגן – כולם נשמעים מעולה אבל בחירת הכלי המוזיקלי נתונה לבחירתכם האישית. יש זמרים ומנחי ערבי שירה בציבור שיודעים לנגן על כמה כלים.

איך לבחור מנחה לשירה בציבור?

עליכם לבחור מישהו מנוסה, שהנחה וזימר בכמה וכמה אירועים כך שיש לו כבר נסיון ויכולת לקרוא את הקהל, להעביר דחקות בין השירים (אם זה מה שעושה לכם את זה) והכי חשוב לא להיות משעמם ולהנעים ולבדר את הקהל – כי זו המטרה הסופית.

לסיכום, בפעם הבאה שאתם מתכננים לארגן אירוע – בין אם זה יום הולדת, יום נישואים, הולדת בן או אפילו סתם מפגש משפחתי – שיקלו בחיוב לקיים אירוע של שירה בציבור – ההנאה מובטחת!

הכותב הוא מאיר פז, מנחה ערבי שירה בציבור בעל נסיון עשיר ומאות הופעות בכל הארץ.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *