שואב אבק תעשייתי

שואב אבק תעשייתי

כמעט בכל בית אנחנו נמצא שואב אבק, כזה שמסוגל לשאוב את האבק והלכלוך משטיחים, ספות, מזרונים ועוד. לא מעט אנשים מחזיקים גם שואב אבק לרכב, בין אם זה שואב קטן שמנקה אך ורק את הריפוד במושבים ובין אם מדובר בשואב אבק רציני יותר שמאפשר לשאוב אבק גם מהשטיחים וכן ממקומות אחרים ברכב.

לא רק בבית אנחנו מחזיקים שואבי אבק אלא גם בעסק ובפרט כשמדובר במפעלים ותעשיות שונות, אז אנחנו צריכים להחזיק שואב אבק תעשייתי, בין אם כזה שיכול לעבוד על רטוב ובין אם כזה שיכול לעבוד על יבש. שואב זה יכול לאפשר לנו לבצע את עבודתנו בצורה נקייה ומסודרת בלי חשש.

שואב אבק תעשייתי, בנוי על פי רוב, בדיוק כמו שואב רגיל אך יש לו מספר הבדלים, הוא גדול יותר באופן כזה שמלאי האבק שהוא יכול לנקות הרבה יותר משמעותי מאשר שואב אבק ביתי, הוא בעל מנוע עוצמתי יותר מה שמלמד על יכולות שאיבה חזקים ומהירים יותר וכן הוא חזק יותר, הסיבה היא שהוא לא שואב אבק רגיל אלא מגוון רחב של חלקיקים, אשר חלקים יכולים להיות מאוד גדולים וקשים, למשל אבנים, חלקיקי מתכת ועוד.

השימוש בשואב אבק תעשייתי נעשה במקומות שונים, החל מאתרי בנייה, מפעלים, חנויות, אזורים חקלאיים ועוד. כמו שציינו קודם לכן, ישנם שואבי אבק שניתן להשתמש בהם על יבש וישנם כאלה שניתן להשתמש בהם על רטוב, למשל בצנרות של חדרי אמבטיה, שירותים או מטבח, ליד בריכות וכן אזורים רטובים באופן קל.

לפני שקונים שואב אבק תעשייתי, חשוב לבדוק שאכן השואב מסוגל לבצע עבודה על רטוב ובאילו תנאים, שכן אם זה משמעותי לניקיון של העסק, אי אפשר לוותר על אפשרות זו. נקודה נוספת חשובה שצריך לשים לב אליה היא, אילו חומרים השואב יכול לשאוב וכיצד ניתן לשמור עליו על מנת שלא יתקעו בו דברים ולא ייגרם לו נזק.

שואב אבק תעשייתי יכול להחזיק מעמד שנים רבות, זאת בהנחה כמובן ואנחנו דואגים לשמור עליו כמו שצריך.

בדקו כאן מבחר שואבי אבק תעשייתיים > http://www.rtm.co.il

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *