תמיכה מקוונת במחשב – כך היא תסייע גם לכם

תמיכה מקוונת במחשב

כבר שנים שבעסקים השונים אין דסק תמיכה מתוך החברה, מקסימום טכנאי מחשבים בודד שדואג לתחזוקה של המחשבים ושל כל התשתיות האלקטרוניות בבניין. המחושב בעסקים עבר כל כך הרבה שינויים עם השנים, שהיום הרבה יותר קל לתמוך בעסקים במיקור חוץ כך שאתם מקבלים את כל התמיכה הטכנית שאתם צריכים בדרך כלל בטלפון או מקוונת. תמיכה טכנית מקוונת יכולה לחולל פלאים ביעילות העבודה שלכם בעסק, כאשר אתם יכולים להתקשר ולקבל מענה מדויק ומהיר מכל מוקדני התמיכה ולפתור בעיות. אין צורך יותר לחכות יום שלם לטכנאים כדי שיבואו לתקן מחשבים או לפתור לכם בעיית באג שאתם יכולים לקבל הדרכה עליה מרחוק עם צוות One1Samba למשל המתמחים בתמיכה מקוונת רחוק. 

תמיכה מקוונת גם דרך שליטה מרחוק

בתוכנות שיש היום אפשר להיעזר בקלות גם בתמיכה אונליין כאשר התמיכה ניתנת תוך השתלטות על המחשב שלכם מרחוק ובדיקת המחשב על ידי הטכנאים. כך, בתוכנות שנמכרות גם על ידי החברה תוכלו לקבל אבחון מדויק ושירות מהיר מבלי להטריח אף אחד ולעכב בצורה משמעותית את העסק ואת העבודה. אתם מקבלים את כל התיקונים מרחוק משום שהתקשורת ביניכם לבין החברה מלאה הנתונים עוברים בקווים מאובטחים והמוקדנים האדיבים שזמינים לכם בכל שעה של היום לפי תנאי השירות יכולים לפתור בעיות מיד ולשחרר אתם לעבודתכם השגרתית. 

שירות תמיכה אמין ויעיל

מכיוון שהתוכנה והחומרה באו מאותו מקור המוקדנים גם יודעים לאתר מרחוק כל דבר גם אם אין לכם הידע הטכני הנדרש לתאר להם מהי הבעיה ואיפה. כל העסקים שנעזרים בתמיכה כזאת יכולים להיות בטוחים שהם מכוסים כל הזמן כך שלא ייגרם שום נזק בעבודת העסק והצוות המקצועי יישב על הבעיה ברגע שידווחו עליה. לא מחכים לטכנאי ומחכים לפתרון הבעיה מקצועית בצורה מקוונת. גם אם תיתקלו בבעיה שבגללה יצטרכו לקחת את המחשב לתיקון, תקבלו מחשב חלופי ותוכלו להמשיך לעבוד מבלי לחכות לתיקונים. זוהי האחריות שמובטחת לכם עם רכישת השירותים והמחשוב של החברה. אתם יכולים להצטרף לשירות התיקונים מרחוק בכל עת ולהתנסות במתן הפתרונות האלה בזמן אמת ועד כמה זה משחרר אתכם מדאגות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *