הדפסת פלאיירים

thread-counters-1461287__340[1]

פתחתם עסק חדש, רוצים לצאת במבצע מכירות חד פעמי, או אפילו למסור מודעה באופן פומבי ואין לכם זמן או ידע ליצור עצמאית פלאייר פרסומי שיווקי, אתם זקוקים לאיש הדפסה בבית דפוס שידע לכתוב ולהעניק לכם את מירב המידע והידע על מנת לתרגם רעיון למעשה. לכם רק תישאר עבודת ההפצה בלבד.

כידוע הדפסת פלאיירים הוא אמצעי זול ויעל ומשמש ככלי פרסומי ושיווקי על ליידע את האנשים הפוטנציאליים והרלוונטיים מכווני מטרה שלשמה הודפסו הפלאיירים. פלאיירים נכונים בעלי מסר חד וברור ימשכו ויביאו את הלקוחות הפוטנציאליים לדבר שפורסם בפלאיירים.

לפני הדפסת פלאיירים חשוב לעשות עבודת הכנה הכרוכה בזיהוי קהל היעד . כלומר להבין את אורח חייו והצרכים להם משתוקק הקהל, מיקומם הגיאוגרפי ונגישות למקום המצוין בפלאייר. כמו כן, חשוב לדעת מה התקציב העומד לרשותכם בהכנת הפלאייר, מה הכמות הנדרשת להדפסה ומהן דרכי ההפצה האופטימליים שיתנו חשיפה נכונה, והשפעה אפקטיבית.

לאחר עבודת ההכנה חשוב להדפיס פלאיירים בצבעים המושכים קהל והתעניינות, הטקסט חייב היות קריא וברור תוך שימוש בגימיקים ואלמנטים המאפיינים את קהל היעד ושהמסר יעבור בקלות וידבר אליהם.

אם אין לכם את זה, או שאתם מתקשים לפתח רעיון לפלאייר לעצב ולנתח את הנתונים הנדרשים להכנה והדפסת הפלאיירים, חשוב לפנות לחברת דפוס הנותנת פתרונות יצירתיים ייחודיים ומקוריים לעיצוב ויצירת פלאיירים שיעבירו את המסרים שלכם ויעזרו במימוש המטרה העיקרית.

חברת Nanoprint חברה העוסקת בשרותי דפוס ופרסום על גבי מגוון רחב של מוצרים וביניהם גם פלאיירים בעלי איכות, דיוק ומכוונות ללקוח ולצרכיו, יעשו עבורכם את העבודה מתחילת הרעיון עיצוב הפלאייר בוורסיות שונות תוך שימוש בתוכנות מחשוב המאפשרות עיצוב ויצירה ברמה הגבוהה ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות בעולם.

את הדפסת הפלאיירים לאחר עיצוב ניתן להדפיס בגדלים שונים ובצעים מיוחדים על גבי נייר כרומו מט או מבריק, דבר שיעניק רושם ראשוני למסר המועבר בפלאייר. הכמות להדפסת פלאיירים אינה מוגבלת וישנה אפשרות לספק את הכמות עד לבית הלקוח בכל רחבי הארץ.

אתם מוזמנים לקבוע פגישה ביחד עם אנשי החברה המקצועיים והמיומנים, לגבש את הרעיון, לעצב ולרשום את התוכן ולקבל פלאיירים איכותיים שיעשו את העבודה עבורכם במחיר זול יחסית ומשתלם במיוחד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *