איך להפיק מהטכנולוגיה את הטוב ביותר?

בניית אפליקציות

להתקדם, לעבור הלאה ולקנות תמיד את הדבר הבא בתחום הטכנולוגיה. זה נשמע לך מוכר כי גם אתה מתנהל כך כבר שנים רבות? אתה לא יכול לסבול את זה שלאחרים יש מכשיר נייד משוכלל יותר משלך? אם כך, אתה בוודאי חושב להחליף את הנייד שהיה לך בנייד של דור 4. האמת היא, שכאשר מדברים על דור 4 לא מדברים על נייד מיוחד אלא על סוג החיבור והגלישה, כך שמספיק שיהיה לך מכשיר סלולרי חכם, ואם אתה מכור לטכנולוגיה אז בוודאי כבר יש לך מכשיר כזה.

למה החיבור חייב להיות מהיר?

זה לא סוד שהקדמה בעידן שלנו דורשת מאיתנו להיות תמיד עדכניים, מהירים ולחשוב על הצעד הבא. הדוגמא הטובה ביותר לכך הם המכשירים הניידים שלנו והאינטרנט, שכן עם אינטרנט שאינו מספיק מהיר ויעיל אי אפשר לעבוד. זה מתחיל בכך שלא ניתן לפתוח כמה אתרי אינטרנט בו זמנית וממשיך לכך שתפוקת העבודה שלנו לא מספיק יעילה. לכן, בין אם אתה רוצה להתחדש בגלישה מהירה מהנייד ובין אם אתה בודק את הגלישה במשרד או בבית, כדאי יהיה לעבור לחבילת האינטרנט הכי מהירה שיש. אתה תרגיש את השינוי מייד כי מי שעושה שימוש יום יומי באינטרנט לא יכול שלא ליהנות ממהירות גדולה יותר, אז למה אתה מחכה

האם על דור רביעי משלמים יותר?

זה מאוד תלוי איזו חבילת גלישה אתה עושה ודרך מי, שכן בכל מקום תשלם מחיר אחר על האינטרנט ועל מהירותו. אמונם זה נכון שכדאי להיות צרכנים נבונים ולבדוק את האופציות, אך בפירוש לא כדאי לוותר על המהירות הכי גבוהה שיש רק כדי לחסוך כמה שקלים, כי בסופו של דבר ההבדל הזה יורגש באיכות הרשת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *