פרסום ושיווק באמצעות סרטונים

video-2562034__340[1]

הפרסום בעזרת סרטי וידיאו הפך לכלי שיווקי נפוץ מאוד. שכן מדובר בכלי יעיל וזול יחסית שמאפשר חשיפה בכל אמצעי המדיה. היום כל עסק או חברה יודעים שכדי לשפר את המכירות שלהם, הליך המכירה ממש כשם המיתוג העסקי, יחייב ערנות שיווקית כל העת. סרטי תדמית הם כלי עיקרי שמבסס את החברה או העסק ומציג אותו באופן המיטבי לכל לקוח פוטנציאלי.

כמו בכל תחום שיווקי כזה או אחר, חשוב לדאוג שהסרט שיופק יהיה רלוונטי, מסקרן, יצירתי ומקורי כאחד, והכי חשוב שיעביר את המסר המדויק של הארגון. על היתרונות והחשיבות בסרטי תדמית נפרט להלן.

מי אלו סרטוני התדמית?

רה. זו דרך פופולרית מאוד היום לזכות באהדה של לקוחות וכמו כן בהגדלה של מאגר לקוחות. בשנים האחרונות עסקים משתמשים בסרטונים אלו, מלבד למטרות שיווקיות, גם למטרת הדרכה, הסברה או לחברות של משקיעים ועוד. חשוב להבין שכל עסק או חברה שרוצים לפרסם את עצמם בשוק, חייבים ליצור סרט תדמיתי שיהווה מעין כרטיס ביקור אטרקטיבי ומקורי של כל השירות שהם מציעים, כשבסרט יוטמן 'הסבר' מספק למה כדאי לבחור בהם. סרטים אלה נעים לרוב בין חמש דקות לעשרים דקות בהתאם למטרתם, שהיא הנעה לפעולה.

היתרונות של סרט תדמית מקצועי

חברות הפקה רבות יציעו לכם את הכלי השיווק הכי אופטימלי על מנת להגיע לתוצאות עסקיות הכי יעילות וטובות עבור העסק שלכם. כשמדובר על סרטוני תדמית מדובר על הלב והפנים של החברה, עסק או הארגון- איך הלקוח רואה אתכם, סרט תדמית טוב ומקצועי יחשוף למעשה את עצמכם מול הלקוחות באופן הזה:

  • יעורר עניין וסקרנות לגבי השירות או המוצר.
  • יעביר את המסר השיווקי החשוב שאתם מעוניינים למסור.
  • יצור תדמית עדכנית של כל פעילות עסקית שלכם
  • ירצה בסופו של דבר להתקשר עם העסק

משמע שכל סרט שתפיקו יהיה קרש קפיצה שיווקי ואיכותי שידאג למקם אתכם בצורה הטובה ביותר מול הלקוח שלכם ולהגדיל את מאגר הלקוחות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *