ויזה לארה"ב דחוף

הוצאת ויזה לארצות הברית הינו הליך בירוקרטי הדורש זמן וסבלנות, שיש להיערך אליו בזמן, אך לעיתים החיים יותר חזקים מהכול וישנם מצבים לא מתוכננים בהם אנשים נדרשים לטוס בדחיפות ללא אפשרות להמתין את פרק הזמן הדרוש עד להוצאת ויזה.

מהם המקרים בהם ניתן לקבל ויזה לארה"ב באופן דחוף?

  • מצב חירום רפואי המצריך קבלת טיפול בארה"ב, במקרה כזה יש צורך להציג מסמכים המעידים שאת הטיפול הרפואי לא ניתן לקבל בישראל או שישנה עדיפות רבה לקבלתו בארה"ב.
  • מצב רפואי פתאומי קשה לקרוב משפחה מדרגה ראשונה אשר חי בארה"ב וזקוק שישהה עמו מבקש הויזה מישראל.
  • נסיבות משפחתיות מיוחדות כמו חתונה של קרוב מדרגה ראשונה.
  • השתתפות בכנס מקצועי בו נדרשת השתתפות באופן פתאומי למשל לצורך החלפת מקום של משתתף אחר.
  • מצב עסקי המחייב הגעה מהירה ונוכחות דחופה.
  • התחלת לימודים.
  • עבודה בארה"ב, למשל רילוקיישן מטעם חברה.

כיצד ניתן להאיץ בתהליך קבלת ויזה לארה"ב?

בשלב הראשון יש למלא טופס 160DS בדומה לתהליך הוצאת ויזה לארה"ב באופן רגיל. יש להקפיד על מילוי נכון ומדויק של כל הפרטים ,כדי למנוע כל עיכוב אפשרי בבקשתכם. יש לשלם את האגרה שעומדת נכון לשנת 2017 על 160$ לויזת תייר ולתאם מועד לריאיון בשגרירות האמריקאית במערכת התורים הממוחשבת באתר השגרירות, לאחר שנקבע לכם מועד יש להיכנס לחשבון שלכם ולבחור באופציה "בקשה להקדמה".

במקביל לפעולות אלו יש לשלוח כל מסמך רלוונטי שתומך בדחיפות שלכם בהוצאת ויזה, למייל: nivtelavivemrg@state.gov. אם אנשי השגרירות ישתכנעו שיש להתחשב בנסיבות שלכם, תקבלו מהם תשובה בכתובת הדואר האלקטרוני שמילאתם בטופס DS160. חשוב לציין שגם אם ייקבע לכם מועד דחוף לריאיון בשגרירות, אין זו התחייבות מצדם שאכן בקשתכם לויזה לארצות הברית תאושר.

האם קיימת אופציה נוספת  להאיץ את התהליך?

אופציה נוספת העומדת בפניכם היא לפנות לחברות המתמחות בטיפול בהליך הוצאת ויזה לארצות הברית, שעבור תשלום יוכלו אולי לסייע לכם בהוצאת ויזה באופן דחוף. ישנן חברות שאף יוצאות בהבטחות באתרי האינטרנט שלהן לטפל בבקשתכם באופן מידי במסגרת שירות אקספרס ולתאם לכם תור לריאיון תוך 24 שעות. חברות אלה מתמחות גם בנושא הארכת ויזה לארה"ב ויספקו לכם ליווי מקצועי לאורך כל התהליך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *