איך בוחרים סטייליסטית

איך בוחרים סטייליסטית

לבוש הוא דבר אשר מעסיק אנשים רבים. אולם, על אף שתחום הלבוש מעסיק גם גברים, הלא שאת הנשים הוא מעסיק הרבה יותר. לא פעם נשים מוצאות את עצמן תוהות כיצד עליהן להתלבש. בין אם מדובר בלבוש עבור אירוע ובין אם מדובר בלבוש עבור ראיון עבודה, כאשר אישה איננה יודעת כיצד לבחור את פריטי הלבוש הנכונים, היא פשוט לא תראה טוב. נשים יכולות להשקיע את מלוא כספן על רכישת בגדים חדשים. אך כאמור, ללא ידע לגבי הבגדים המתאימים להן באופן ספציפי ולכל מאורע בחייהן בכלל, הבגדים שנרכשו במחיר היקר ביותר, פשוט לא יעשו את העבודה.

כיצד תבחרי את הבגדים המתאימים לך

אם כבר הבנת שהבעיה היא לא בך, אלא בבגדים שאת בוחרת ללבוש, וודאי תשמחי לדעת שכל אישה יכולה להראות מושלם, על ידי בחירת הבגדים המתאימים לה באופן ספציפי. בכדי להראות טוב, כל אישה חייבת לבדוק איזה סוגי בגדים מתאימים לגזרת ולמבנה גופה. לכל אישה גזרה שונה ומבנה גוף שונה. בכדי להעניק לגזרה ולמבנה הגוף את המראה האידאלי, יש להדגיש חלקים מסוימים בו ולטשטש חלקים אחרים. בחירה בבגד המתאים לגזרה ולמבנה, יכולה לעשות פלאים עבור כל אישה. מלבד זאת, כמובן שחשוב לבחור את הצבעים הרלוונטיים עבור כל אישה. לא לכל אישה מתאים כל צבע של בגד. וודאי כבר שמת לב שישנם צבעים שגורמים לך להראות חיוורת וישנם צבעים אשר גורמים לך להראות מושלם. בחירת הצבעים זהו בהחלט דבר חשוב עבור כל אישה. ואולי אפשר לומר שבכדי להראות טוב, כל שעליך לעשות זה פשוט להיפגש עם סטייליסטית אישית אשר תסייע לך להתאים את הבגדים המושלמים עבורך.

כיצד תבחרי את הסטייליסטית המתאימה לך

הסטייליסטית היא אשת מקצוע, אשר למדה את תחום הסטיילינג. בכוחה  של הסטייליסטית להתאים עבורך את סוג הבגדים וגזרות הבגדים שיהלמו אותך ביותר. מכיוון שכיום ישנן לא מעט סטייליסטיות, חשוב מאוד לקבל המלצה על סטייליסטית אשר תתאים לך בדיוק. מעבר למקצועיות של הסטייליסטית, הדינמיקה והאינטראקציה בינכן חייבת להיות טובה, בכדי שהתהליך אכן יצליח ויחולל בך שינוי של ממש בתחום המראה ולכן, חשוב מאוד לבחור בצורה הנכונה את הסטייליסטית המושלמת עבורך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *