אחסנה – כיצד עושים זאת נכון?

אחסנה

רבים האנשים אשר מעוניינים לאחסן חפצים מכל סיבה, בין אם מדובר במעבר דירה לדירה קטנה יותר, בין אם מדובר ברילוקיישן, או באחסנת חפצים יקרי ערך או כאלה שאן בהם שימוש.

מלבד זאת קיימים גם בעלי עסקים שמעוניינים בשירותי אחסנה, וזאת למען שמירה על הציוד שלהם או על הסחורה של העסק בצורה נוחה וטובה.

כיצד מאחסנים חפצים בצורה הטובה ביותר?

לפי שנקנה את הטיפים לאחסנה, חשוב שתדעו כי כיום ניתן באמצעות חברות המתמחות בתחום המחסנים והאחסנה ניתן לאחסן את החפצים שלכם בצורה נוחה, בטוחה, הרמטית וכזאת שתאפשר לכם גישה נוחה למחסן שבו מאוחסנים החפצים שלכם בכל עת.

אם בחרתם לאחסן חפצים במחסן פרטי, או בחדר בבית חשוב לשים לב כלמה טיפים שימושיים בעת התהליך:

  • מיון החפצים – לפני שאתם מתחילים לאחסן את החפצים שלכם, מיינו אותם והבינו איזה חפצים אתם באמת מעוניינים לשמור ומה אתם יכולים להשליך. במידה והחפצים שאתם לא רוצים הינם עדיין שימושיים: מומלץ לתרום אותם לנזקקים או להשליכם על מכולת זבל ייעודיות.
  • הגנו על החפצים שלכם – בשלב השני חשוב להגן על החפצים שלכם מפני פגיעות. עטפו את החפצים באמצעות ניילון בעל בועות הגנה, ואחסנו אותם באריזות קרטון איכותיות.
  • סדרו את המחסן בצורה נכונה – על מנת שתהיה לכם גישה לחפצים שבתוך המחסן, חשוב לסדר את החפצים ואת הארגזים בצורה נכונה במחסן. התקינו לפי תהליך האחסון מדפים גדולים על גבי הקירות, והוספו למחסן קופסאות אחסון נוחות בעלות רגלי גלגלים שבאמצעותן תוכלו שלוף את  הקופסאות בקלות.
  • השאירו מקום במחסן – השאירו מקום פנוי במחסן שבאמצעותו תוכלו לסקור את החפצים שיש לכם במחסן ולשלוף בקלות כל חפץ. אל תחסמו את רצפת המחסן בארגזים בצורה שבה לא תוכלו לנוע במחסן ביעילות.
  • שכרו מחסן נוסף – אם החפצים שלכם עולים על גדותיהם, מומלץ לשכור מחסן מחברות המתמחות בתחום האחסנה וליהנות מיותר חלל לאחסון החפצים שלכם.

עשו את כל אלה, פעלו בזמן האחסון ובסידור לפי טיפים ודרכים נכונות לאחסון חפצים – ותוכלו ליהנות מחפצים שמורים שניתן להוציא מהמקום בקלות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *