למה עדיף לכם משחק מגנטים של 100 חלקים ולא פחות?

games-2801332__340[1]

זה נכון שמרבית ההורים משוכנעים שהילדים שלהם מתעניינים אך ורק בטכנולוגיה חדשה, אייפדים, מחשבים ומשחקי מחשב. הבעיה היא שאותם הורים, פשוט עדיין לא בטוח מכירים את משחקי המגנטים הכל כך אהודים שנכנסו לחיינו בשנים האחרונות והוכתרו כמשחקים מהפכניים, שמשפיעים על הילדים באופן בלתי רגיל.

אם בעבר היינו רגילים לכך שילדים חוזרים הביתה בשעה 14:00 מבית הספר ורק מחכים שיגיעו שעות אחר הצהרים כדי שיוכלו ללכת לשחק כדורגל, הרי שבשנים האחרונות אנו עדים לכך שאותו יצר חברתי די נעלם משגרת יומם של הילדים. אם פעם האינטראקציה הבין אישית היתה אלמנט מנצח ומפתח, הרי שכיום הם מעבירים את רוב זמנם מול המסכים וגם התקשורת ביניהם מסתכמת באימוג'ים ומשפטים קצרים בווצאפ.

עד שהגיע משחק המגנטים. משחק המגנטים די משנה את הכל. בין שלל המשחקים לילדים שיצאו לאוויר העולם בעשור האחרון, אלו הם דווקא משחקי המגנטים שהצליחו לתפוס את ליבם של הילדים. מדובר במשחקים שמאפשרים לילד לפתח את החשיבה והיצריתיות וליצור אין ספור צורות, אותיות ומשחקים בעזרת חלקים ייחודיים שמתגנטים אחד לשני.

מעבר לעובדה כי מדובר במשחק מאוד מהנה, הנה כמה סיבות למה אתם חייבים לקנות לילדים שלכם משחק מגנטים אבל של 100 חלקים (ולא פחות):

  1. אורך חיים ארוך יותר

משחקים עולים כסף וזאת הוצאה לא קטנה. משחק של 100 חלקים יספק אין ספור וריאציות בהם הילדים יוכלו לשחק ולהנות מבלי שתצטרכו לרכוש כל חודש משחק חדש.

  1. העמקת קשרים בין אישיים

משחק המגנטים זה משחק שפשוט כיף לשחק עם עוד חברים. לכן אל תתפלאו אם פתאום תתחילו לראות בבית שלכם את אותם הילדים שעד היום הייתם רואים רק במסך הטלפון של הילד שלכם.

  1. פיתוח קשר בין עין ליד

מסתכלים על הקופסא – ומנסים לדייק. מחפשים חלקים ומנסים ליצור. משחק המגנטים תורם רבות לפיתוח היצירתיות והקשר בין העין ליד.

אם אתם מחפשים דרך לעזור לילדים שלכם להביא את הפן היצירתי שלהם לידי ביטוי, זה ללא ספק המשחק בשבילכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *