אביזרים למסיבות זה רנה

אביזרים למסיבות

מתלבטים מהיכן להזמין אביזרים למסיבה שלכם? כעת ניתן להפסיק עם הלבטים! רנה זו החנות הטובה ביותר שבה אתם יכולים לבחור. רוצים לדעת מדוע בדיוק? במאמר הזה נשתף אתכם בכל המעלות שמאפיינים את השירות של רנה.

  • זמן משלוח של 24 שעות – זמן המשלוח הממוצע הוא 24 שעות. כך שאם אתם בוחרים להזמין אביזרים לאירוע שלכם מרגע לרגע, הדבר לא אמור לשבש את התכניות שלכם, ואתם תוכלו לשקוד על ארגון האירוע בדיוק לפי מה שתכננתם בתחילה.
  • מענה אנושי בכל בוקר – משעה 10 בבוקר ניתן לפנות אל רנה ולהיעזר בצוות הנהדר שלהם. כך שאם יש לכם שאלות שמטרידות אתכם או שאתם לא בטוחים לגבי רכישה כזו או אחרת, אתם יכולים פשוט להיעזר במענה אנושי שלהם.
  • רכישה בטוחה ישירות מהאתר – אתם לא צריכים לצאת מביתכם בכלל, כך שאם אתם בוחרים להזמין אביזרים למסיבות, כל שתצטרכו לעשות זה לבחור את האביזרים המתאימים דרך האתר, להוסיפם לעגלה ולשלם בעבורם. זמן קצר לאחר מכן תקבלו את כל מה שהזמנתם ישירות אליכם.
  • תורמים לקהילה – בכל קנייה של 950 ₪ ומעלה רנה תורמת 2.5% לארגון שאתם בוחרים. עצם הרכישה מאפשרת לכם לא רק לדאוג למסיבה שלכם, אלא גם לתרום לקהילה ולהוביל לשינוי חיובי בסביבה שלנו.
  • מעקב הזמנה – רוצים להישאר עם היד על הדופק ולדעת מה המצב עם ההזמנה שלכם בכל רגע נתון? באתר רנה Renne ניתן לעשות את כל זאת ללא שום בעיה. תצטרכו לרשום את פרטי ההזמנה שלכם באתר וכך תוכלו ליהנות ממעקב בכל שעות היממה על המתרחש עם ההזמנה שלכם.

הזמנה של אביזרים למסיבות זה לא משהו שצריך להיות מורכב ומייאש. התפקיד של רנה הוא לעזור לכם ולהפוך את כל תכנון המסיבה שלכם להרבה יותר פשוט ונגיש. כך שמצדכם אתם רק צריכים להסתכל בזמנכם הפנוי בהיצע האביזרים שקיים באתר, ולרכוש את מה שעשוי להתאים למסיבה שלכם.

תזכרו שאם יש לכם שאלה כזו או אחרת, אתם מוזמנים לפנות אל הצוות הנהדר של רנה בשיחת טלפון או בצ'אט שפועל באתר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *