הצגות ילדים ופעילויות תרבות נוספות

ילדים שמחים

הרגע הזה שבו הילדים שלנו נולדים הוא רגע שמשנה לנו את החיים, וזה הופך אותנו להיות אחראים לא רק על הצרכים הראשוניים שלהם, אלא גם על החינוך שלהם. חינוך של ילדים קטנים זה לא דבר פשוט, ואולי ההמלצה הטובה ביותר היא לנסות כמה שיותר שיטות ולעשות כמה שיותר פעילויות עם הילדים. יש אפשרות לקחת את הילדים לבילוי של הצגות ילדים באור עקיבא, לקחת אותם לקולנוע או לגן חיות, ואתם תראו שככל שהגיוון יהיה גדול יותר כך הם יותר ייהנו מזמן האיכות שלהם איתכם.

הצגה

למה חשוב לחשוף את הילדים לתרבות?

בין אם אתם בוחרים לקחת את הילדים שלכם לבילוי של הצגות ילדים באור עקיבא ובין אם אתם רוצים לקחת אותם לקונצרטים שמיועדים לילדים, חשוב לא לוותר על כך. לעיתים יש הורים שחבל להם להוציא כסף על פעילויות כאלה עם הילדים, אך האמת היא שזו טעות, כי תרבות חשובה לילדים שלכם. ככל שהם יראו יותר מחזות, סרטים או מחזרות זמר הם יכירו יותר מוזיקה, שחקים ויהיו יותר תרבותיים. החוש התרבותי שלנו חשוב כי אומנות היא חלק מהחיים שלנו, וכדאי ללמד את הילדים להעריך זאת כבר מגיל צעיר.

הצגות במבצעים

החדשות הטובות שכדאי לכם להיות מודעים אליהן, זה שלא תמיד פעילויות התרבות עם הילדים שלכם צריכות לעלות הרבה. יש מבצעים לסרטים, להצגות ולכניסות לכל מיני פארקים מיוחדים, כך שאתם תראו שלא מדובר על הוצאה גדולה מידי. יש קופונים שאפשר לקנות ותאריכים מיוחדים שבהם אפשר לפקוד את פעילויות התרבות, כך שאם תשקיעו ותעשו בדיקה מעמיקה תגלו שאפשר לחסוך לא מעט. הפעילות המשותפת הזאת עם הילדים שלכם חשובה גם לזמן האיכות ביחד ולכן כדאי להשקיע בכך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

One comment

  1. shirasarusi@gmail.com'

    הייתי בהצגת ילדים בקניון אורות עם האחיינית שלי, והיה ממש יפה. ממליה בחום.
    http://www.orot-mall.co.il/?page_id=403

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *