עו"ד מומלץ לתאונות דרכים באזור המרכז

עורך דין תאונות דרכים

כאשר אנחנו מוצאים את עצמנו מעורבים בתאונת דרכים כנהגים אנחנו יכולים לחוות לחץ רב ומתח. גם במקרה בו תאונת הדרכים הייתה לא כתוצאה מהאשמה הבלעדית שלנו ותנאי מזג האוויר, תשתיות הדרך או הנהג האחר שהיה מעורב בתאונה גרמו גם הם לתאונה אנחנו חייבים לפנות לעורך דין מומחה בתאונות דרכים. עו"ד מומלץ לתאונות דרכים באזור המרכז יוכל לייצג אותנו בזמן חקירת המשטרה אודות התאונה ובהמשך הוא יוכל גם לייצג אותנו בבית המשפט לענייני תעבורה – במידה והמדינה תחליט להגיש נגדנו כתב אישום בגין עבירות תנועה שהיא טוענת שביצענו.

באיזה מקרים עורך דין תעבורה יכול לסייע לנו?

עורך דין מומחה לענייני תעבורה הוא איש המקצוע שיכול לסייע לנו במקרה ובו אנחנו מואשמים בבית המשפט לענייני תעבורה בביצוע עבירות תנועה שונות. יש הרבה מאוד סוגים שונים של עבירות תנועה מאי תשלום קנסות בגין חניות לא חוקיות ועד נהיגה בשכרות או נהיגה ברשלנות. עו"ד מומלץ לתאונות דרכים יוכל לייצג אותנו בכל אחת מסוגי התביעות האלו כך שנצא זכאים בפני בית המשפט. במקרה בו בית המשפט יקבע שאנחנו אשמים בביצוע עבירות התנועה בהם הואשמנו עורך הדין יוכל לסייע לנו לקבל עונש בדרגה מופחתת כך שלא נצטרך לשבת במאסר בפועל בכלא או לשלם קנסות כספיים גבוהים מאוד.

מה עלינו לעשות עם היינו מעורבים בתאונת דרכים קטלנית?

במקרה בו היינו מעורבים בתאונת דרכים קטלנית חשוב שנשכור עו"ד המתמחה בתאונות גם במקרה בו היינו מעורבים בתאונת דרכים קטלנית ואנחנו בטוחים שהתאונה לא נגרמה באשמה שלנו חשוב שנהיה בקשר עם עורך דין מומחה שיעניק לנו ליווי משפטי. גם כאשר אנחנו בטוחים שלא אנחנו אשמים בתאונה תוצאות החקירה של משטרת התנועה יכולות לומר ההיפך – ולכן חשוב שנהיה מוכנים מבחינה משפטית לכל תרחיש אפשרי. במקרה בו המשטרה אכן תמצא בבדיקה או בחקירה שלנו שיש לנו חלק בגרימת התאונה עורך הדין שנשכור יוכל לנהל מול הפרקליטות משא ומתן ולחתום בשמנו על עסקת טיעון בה נקבל עונש חמור פחות תמורת הודאה באשמה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *