ציוד בדיקה מומלץ למנוע חשמלי

ציוד בדיקה מומלץ למנוע חשמלי

מנועים חשמליים הם כאלה אשר זקוקים לבדיקה כל תקופה וזאת כדי שהם יוכלו לתפקד כיאות וגם להיות בטוחים לשימוש. מנועים חשמליים משמשים שלל תעשיות והם יכולים להיות שייכים למכונות, מכשירים שונים, רכבים, ושלל מוצרים בתעשייה.

כיום מנועים שמייצרים עד 1,000 כוחות סוס חייבים להיות כאלה אשר עומדים בכל תקני האיכות של AC DC והם מנועים שמצריכים עמידה בדרישות ISO הישראליות והבין לאומיות. בשל כך יש לבצע בדיקה ואף שיפוץ וליפוף מנועים במידת הצורך אצל גורם מוסמך מומחה בתחום באתר www.hashmal-motor.co.il.

כיצד מתרחש שיפוץ מנועים? ציוד בדיקה מומלץ למנוע חשמלי?

אם אתם בעלי מבני תעשייה וחללי ייצור: אתם בוודאי יודעים עד כמה חשובים המנועים בחלל הייצור שלכם, ובשל כך אתם מבינים כי מידי פעם המנועים זקוקים לבדיקה ואף לשיפוץ.

כיום שיפוץ מנוע נעשה על ידי שימוש בחוטי ליפוף איכותיים, באמצעות איזון דינאמי של הרוטור, השחזת המנוע, שיפוץ וחריטה, איזון צירים, החלפת מסבים ועוד. במנוע עובר גם לעיתים ניקוי חול וציפוי אפוקסי לפי דרישה וצורך.

אבל איזה ציוד ישנו לבדיקת המנוע?

ציוד מסוג זה מונה:

  • Insulation Resistance Tests
  • PE Tests
  • Leakage Current Tests
  • Functional Tests
  • Surge Tests
  • Resistance Tests
  • High-Voltage Tests AC/DC

כיצד בוחרים חברה טובה לבדיקה ושיפוץ מנוע חשמלי? 

על מנת לבחור חברה טובה יש לשים לב כי החברה הינה נציגה בלעדית של ישראל בתחום של פיתוח ויצור מכשירים לבדיקת מנועים, וכי היא בעלת ניסיון אמינות ומקצועיות

שימו לב כי בחברה אנשי מקצוע שיכולים גם לבצע בדיקה של המנועים שלכם, וגם לבצע עבודות של ליפוף מנועים ושיפוץ מנועים בעת הצורך. בכך תוכלו לבחור בחברה טובה ואמינה. בנוסף חשוב לבחור חברה שמשתמשת בציוד שמנינו כאן למען הבדיקה.

עוד שימו לב כי החברה מאפשרת הזמנה של מכשירים סטנדרטיים, או התאמה של מערכת לבדיקה לפי דרישות הלקוח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *