תרפיסטית מוסמכת לטיפול בדיכאון קל

טיפול בדיכאון קל

לא פעם, אנשים מוצאים את עצמם חשים תחושה של דכדוך מתמשך, עצבות לא רגעית אלא משהו שנמשך לאורך תקופה ארוכה. לעיתים זה קורה בגלל משברים בזוגיות, משברים בעבודה, אך לא פעם זה עניין הרבה יותר עמוק, עניין של גיל, תחושה של חוסר מיצוי, חוסר שלמות עם מי שאנחנו ומה שאנחנו עושים בחיים ועוד. מדובר על דברים שיכולים להשפיע עלינו בצורות שונות ולשנות כך או כך את חיינו ולהשפיע עליהם.

ישנן דרכים שונות כיצד לטפל בתחושה הזאת, אך לפני כן צריך לקרוא לה בשם. מדובר בדיכאון קל. עכשיו צריך להבין, הרבה אנשים נוטים לחשוב שדיכאון זה סוף העולם, זה עניין רציני, הם לא פעם גם מבטלים את הטענה שהם מתמודדים עם בעיה שכזו. למידע נוסף על דימוי עצמי נמוך בהקשר של דכאון.

ובכן, יש מנעד רחב של תחושות דיכאון. יש אנשים שבאמת מתמודדים עם תחושת דיכאון כבד, בין אם הם מטופלים באמצעות כדורים ובין אם באמצעים אחרים, דיכאון שיכול להוביל אותם לבצע מעשים קשים כלפי עצמם וכן כלפי הסביבה. אך יש גם אנשים שמתמודדים עם תחושות קלות של דיכאון, למען האמת לא מעט אנשים סביבנו חשים כך ולא תמיד מודעים לזה. אנחנו יכולים לראות את זה אצל צעירים שאינם מוצאים את עצמם ומרגישים שהם לא ממצים את הפוטנציאל שלהם, אנחנו יכולים לראות את זה אצל בני ארבעים שמסתכלים אחורה ומבינים שהם פתאום ככה הזדקנו, וכן אצל אנשים מבוגרים שילדיהם עזבו את הבית ופתאום הם מרגישים לבד.

דיכאון קל הוא בדרך כלל, דיכאון שמונע מאיתנו לעשות דברים. אנחנו ישנים יותר, מסתגרים יותר בבית, מעדיפים לא להיפגש עם אנשים, מתקשים לשמוח, הוא פחות גורם לנו לעשות דברים שליליים ויותר מונע מאיתנו לעשות דברים חיוביים.

מה הפתרון? אנחנו צריכים להכיר בתחושה שלנו והכי חשוב לטפל בה. אנחנו יכולים לטפל דרך גורם מקצועי באתר https://tipul-ipec.com, תרפיסטים שמתמחים בכך וכן אנחנו צריכים להחליט מה אנחנו כן עושים, מה הדברים שיגרמו לנו לצאת מתחושת הדיכאון, מה ישמח אותנו. אם נציב לנו יעדים אנחנו בסופו של דבר נרגיש את השינוי.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *