מגשי אירוח צבעוניים שגם ילדים אוהבים

מגשי אירוח

מגשי אירוח צבעוניים מוסיפים ערך מוסף לכל אירוע שאליו הם נשלחים. בין אם מדובר בארוחות בוקר, צהריים או ערב רבות משתתפים, אירועים חגיגיים חברתיים מקצועיים או משפחתיים. מגשי אירוח יכולים לכלול מזון מסוגים שונים בהתאם לשעת האירוע לאופיו ולהזמנתכם מהחברה המספקת אותם.

ישנם מגשי אירוח צבעוניים שגם ילדים אוהבים. אלה יהיו מגשים של מאפים או מתוקים ויתאימו לימי הולדת, טקסי בר מצווה ובת מצווה, ואירועים אחרים שבהם נוכחים ילדים, כמו ארוחות בוקר או טקסים משפחתיים לכבוד כניסת השבת והחג. במגשים כאלה אפשר למלא מבחר מאפים טריים כמו עוגיות קוראסונים גביניות ועוד וכן מתוקים ופירות – עוגות כדורי שוקולד סוכריות גומי ופירות העונה אבטיחים בננות ועוד.

עלינו להתאים מגשי אירוח צבעוניים לאופי האירוע. אם מדובר בטקס דתי, חשוב להקפיד למנוע ערבוב בין בשר לחלב כדי להימנע מעוגמת נפש והרמות גבה. מצב כזה של מגשי אירוח עם קינוחים חלביים ליד ארוחה בשרית – עלול לגרום לאי נעימות. אם זהו יום הולדת לילדים צעירים, חשוב שהמתוקים והמאפים יהיו נוחים וקלים לעיכול  ולא יגרמו לבעיות או למחנק שעלול לפגוע במצב רוח העליז.

במגשי אירוח צבעוניים שגם ילדים אוהבים ניתן לשלב ירקות מצבעים שונים. ידוע שמומלץ לאכול ירקות במגוון צבעים מדי יום וילדים נוטים לאהוב ירקות, ולכן שילוב כזה יהיה אטרקטיבי עבורם. ניתן להוסיף מטבלים שונים כמו טחינה או פסטו למגשי האירוח הצבעוניים. מגשי אירוח אחרים יכולים לכלול רולים עם מילוי חלבי או בשרי לחמניות באגטים וכדומה.

אם מדובר במגשי אירוח צבעוניים אשר מיועדים לאירוע שנערך בצהריים – אפשר לבחור במגשי אירוח עם פסטות אטריות נודלס ואורז גם עבור ילדים. אפשרויות אחרות למגשי אירוח הן מגשים שעליהם קישים לחמים ומאפים נוספים, הכל בהתאם לאופי האירוע ולטיב הקהל המשתתף. לילדים רצוי להתאים אוכל פשוט ומכר ולא לסבך אותם בבחירה בין מרכיבי תפריטים של מסעדות שונות, שכן הידע שלהם בעולם הקולינרי נחשב למוגבל בהשוואה לזה של מבוגרים ולכן יסתפקו בתפריט פשוט.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *