צילום חתונה: מה היתרון של צלם פרטי מול חברה

צילום חתונה

רבים מהזוגות אשר מתכננים חתונה שמתלבטים לגבי שכירת צלם פרטי או צוות צילום אירועים מחברת צילום גדולה. ואכן ישנם חברות צילום מעולות ומנוסות כמו גם שישנם צלמים פרטיים שהעבודות שלהם והתוצאות שהם מספקים הינם לעילא ולעילא. אבל מה היתרונות של צלם פרטי מול חברה גדולה? הנה כמה מהם:

התאמה לחתונות קטנות – כאשר אתם מזמינים חברת צילום עם צוות צילום הכוללים 3 צלמי סטילס וצלם וידאו, חשוב שהצוות יתאים לחתונה שעליה להיות גדולה במיוחד. לעומת זאת צלם פרטי שהוא גם צלם מגנטים מתאים יותר לחתונות בוטיק קטנות, משפחתיות ואישיות.

יחס אישי – בזמן שאתם מזמינים צלם פרטי לחתונה שלכם אתם מקבלים יחס חם ואישי. צלם פרטי יגיע עד אליכם לפני האירוע, ישב עמכם ויברר את סגנון הצילום המתאים לכם ויקנה לכם יחס חם אישי ונכון.

מחיר נמוך יותר – אם אתם רוצים לחסוך בעלויות, חשוב שתדעו כי באמצעות צלם פרטי תוכלו ליהנות בדרך כלל ממחיר נמוך יותר. חברות צילום גדולות יגבו בדרך כלל מחיר פר חבילה, מה שצלם פרטי פחות יציע לכם.

עיצוב התמונות בהתאמה לכם – בזמן שחברות גדולות מייצרות אלבומים גרפיים בכמויות, אתם תוכלו ליהנות מעיצוב ועריכה אישית של תמונות ואף מיצירת אלבום גרפי מהמם כמו בוק בת מצווה. בכך תוכלו ליהנות ממזכרת מושקעת לשנים ארוכות.

הקשבה מלאה – כפי שהזכרנו, צלם פרטי לחתונה יקנה לכם ולאורחים שלכם הקשבה מלאה והוא ייטמע בנוף החתונה ויצלם את התמונות הנכונות כמעט מבלי שירגשו בו.

מתן תשומת לב לפרטים – צלמים פרטיים הם בדרך כלל כאלה ששמים את תשומת הלב ל הפרטים הקטנים. הם יצלמו את הרגע הזה שהאחיין הקטן מככב ברחבה, הם יצלמו את המבטים האוהבים שלם שרק אתם שמים לב אליהם, את הדוד המצחיק שלא מפסיק לאכול ואת הסבתא שמוחה דמעה.

לסיכום, צלם פרטי מתאים לחתונות בהם רוצים לקבל הקשבה מלאה, יחס חם ואישי תמונות מתאימות לקונספט שלכם וכמובן מחיר נוח יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *