צמחי מרפא שכדאי להכיר

צמחי מרפא

בעולם שבו קיימים צמחים רבים אשר מכילים רכיבים שונים, האדם למד כיצד לרקוח מהחלקים השונים של כל אחד ואחד מאלה שנמצאים בכל רחבי העולם תרופות אשר יכולות להועיל בכל מיני מצבים של בעיות בריאות. אם פעם רק האדם שאר אמון על טיפול בצמחי מרפא היה יכול להעניק את הטיפול המתאים, הרי שכיום הידע הזה עבור כבר אל חברות של תרופות אשר מייצרות שלל של תרופות שהמשויכות אל עולם צמחי המרפא של רפואה מסורתית. אלו העיקריים שכדאי שבהן להשתמש ואותם להכיר – הכירו את כל צמחי המרפא באתר www.perelmantrade.com.

חילבה

צמח החילבה הוא כזה אשר מוכר בעיקר בעידה התימנית אשר מבצעת את השימוש בגרגרים של הצמח עבור יצירה של מאכל דמוי רפרפת צמחית. הצמח הזה ידוע מאוד בתור כזה אשר מסייע להוריד את לחץ הדם, וכיום כבר יש סוגים של תרופות אלטרנטיביות אשר מומלצות ללקיחה מסיבות כאלה, וגם אחרות. ישנן נשים לאחר לידה אשר מעידות כי לקיחה של חילבה מסייעת להן רבות עם הגדלת התפוקה של החלב עבור השלב של ההנקה.

סמבוק שחור

המקור של הצמח הזה הוא באסיה ובאפריקה כאשר הוא מסייע בטיפול בבעיות במערכות של הנשימה לצד טיפול בזיהומים. נכון להיום רואים לא מעט כדורים וסירופים אשר מכילים סמבוק שחור ומסייעים בצורה טובה בטיפול בכל המחלות שמאפיינות את עונת החורף כמו צינון ושפעת.

קמומיל

צמח הקמומיל הוא בעל יכולות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתי והוא מאוד מומלץ לאנשים אשר סובלים מבעיות במערכת העיכול והכאבים אשר נלווים לכל אחת מן הבעיות שיכולות להתחולל שם, כמו הקלה בכאבי הבטן על ידי לקיחה של קמומיל שהושרה בכוס של מים רותחים. לא לחינם אפשר לראות כי תה צמחים הבולט מכולם הוא כזה אשר מכיל קמומיל.

כורכום

אין כמעט מקום היום שבו לא שומעים היטב על הסגולות של צמח הכורכום. אל האדם הכורכום מגיע כבר בתור אבקה טחונה, כאשר הוא עשיר בנוגדי חמצון ומכאן יש לו את האפשרות לחזק את המערכת החיסונית ולסייע בתהליכים אנטי דלקתיים בגוף של בני האדם. מומלץ להרגעה של מערכת העיכול והכבד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *