סאמר סקול בלונדון – מה הן היתרונות

סאמר סקול בלונדון

סאמר סקול בלונדון, הוא מסורת שנמשכת מזה שנים רבות. המשמעות של סאמר סקול, היא יציאה של ילדים מגילאי 12 עד 18 בחופש הגדול אל אנגליה, וזאת על מנת ללמוד אנגלית ולשפר את האנגלית הנוכחית. הנסיעה כוללת שהייה של עשרים יום בערךבלונדון, שם ניתן לחוות חוויות מדהימות עם שאר תלמידים במגיעים ממוקמות שונים בארץ. אז מה היתרונות של סאמר סקול בלונדון?

חשיפה אל תרבות אחרת – לונדון וישראל הן ארצות עם תרבות שונה למדי. סאמר סקול היא הזדמנות פז בה ניתן להכיר תרבות שונה לחלוטין מהתרבות בארץ, לבקר בעיר הבירה של אנגליה, להיחשף אל היסטוריה מרתקת, בילויים, וחיים חברתיים מעניינים.

בילוי באתרים – מלבד הלמידה שמאפשר סאמר סקול בלונדון, היציאה אל הלימודים אינם כוללים רק לימודי שפה, אלא שלל חוויות אותן חווים המשתתפים. בילוי באתרים מתרחשים בדרך כלל בימי ראשון, שם יוצאים התלמידים עם המדריכים גם לטיולים בלונדון וגם מחוץ ללונדון, כמו אל העיר ווטפורד, לאולפני הארי פוטר של וורנר ברוס, וגם לת'ורפ פארק – הלונה פארק הענק של אנגליה.

הכרות עם אנשים חדשים – מלבד היציאה לטיול מדהים, חשוב לזכור כי בסאמר סקול מכירים אנשים חדשים הן מהארץ והן מחול. אותם אנשים הם נוער שניתן להכיר בקבוצה, או נוער אנגלי שאפשר להתחבר איליו. בכל מקרה לאחר טיול שכזה כמות החברים בהחלט מתרחבת.

חופש גדול יוצא דופן – תלמידים רבים שיוצאים אל החופש הגדול, מתלהבים מהחופש ואכן פעילים בימים הראשונים. עם זאת לאחר מספר ימים, החופש הגדול הופך לארוך מידי ומייגע ולכן ילדים רבים הופכים למשועממים ואף ממתינים שתתחיל השנה החדשה. סאמר סקול מאפשר אופציה לטיול שלא משעמם לרגע! הטיול שנמשך חלק נכבד מהחופש הגדול, מלא בחוויות, והוא מקנה ערך מוסף עם למידת האנגלית.

יתרון בלימודים – מלבד החופש והטיולים שמתרחשים בסאמר סקול, חשוב לדעת כי טיול זה יוצר יתרון גדול מבחינת הידע בשפה האנגלית. ילדים שיצאו לסאמר סקול בלונדון, חזרו עם אנגלית משופרת ואף הצטיינו בבחינות הבגרות באנגלית.

לסיכום נאמר כי לסאמר סקול יתרונות רבים. אנו מבלים, נהנים, טסים לבית מלון עם חברים, מכירים אנשים חדשים, ומשפרים את השפה. השקעה בסאמר סקול נחשבת חכמה, ולכן כיום יותר ויותר אנשים שולחים את ילדיהם לחוות חוויה זאת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *