איך נוסעים בפסח לחו"ל וחוזרים בשלום?

ביטוח נסיעות לחול

נוסעים לחו"ל עם הילדים לפסח? רוצים לבלות איתם ולהפיק כמה שיותר מהזמן שלכם ביחד? אם כך, אתם צודקים, כי כמה פעמים בשנה כבר יוצא לנו לנסוע? יש בדרך כלל הרבה הכנות שצריך לעשות לקראת נסיעה כזאת, ואחת מהן היא גם לבחור את הביטוח שאתם רוצים לעשות. זה שאתם צעירים, יפים ואולי גם לטוב לכם מבחינה כלכלית היום זה עדיין לא אומר שזה מה שיקרה לעד, והאמת היחידה על החיים שלנו היא שאנחנו לא יודעים מה יוליד יום. לכן חשוב כל כך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, כי זה הדבר היחיד שיעזור לכם אם הדברים לא ייצאו בדיוק לפי התוכניות שלכם.

איזו סוג פוליסה אתם צריכים?

הימים שבם אדם שנסע לחו"ל עשה פוליסה פשוטה ויצא לדרך עברו חלפו להם, כי היום כאשר מדברים על ביטוח נסיעות לחו"ל מדברים על מגוון רחב של אפשרויות. מעבר לכך שיש הרבה מאוד סוכנויות ביטוח שאליהן תוכלו להתקשר, יש גם לא מעט סוגים של ביטוחים ופוליסות שזמינות עבורכם. יש הרבה פרמטרים שיקבעו איזו פוליסה תתאים לכם, כמו לדוגמא:

  • הגיל שלכם
  • המצב הבריאותי
  • היעד שאליו אתם יוצאים
  • התכנון שלכם לטיול
  • רמת האתגר בחופשה

כל הפרטים האלה, ועוד רבים אחרים כמו עישון, מחלות ועוד, יכולים להשפיע על השאלה איזו פוליסה כדאי לכם לעשות וכמה תשלמו. מומלץ ביותר לעשות ביטוח לכל אחד מהנוסעים וגם לקרוא את האותיות הקטנות של הפוליסות. האם הביטוח כולל גניבה או אובדן של מטען? עד איזה סכום? האם הביטוח כולל גם הטסה לארץ במקרה הצורך? חילוץ? קחו בחשבון את כל הפרטים האלה וכך תדעו שאתם עושים את הביטוח הכי טוב שיש.

למידע נוסף על ביטוח נסיעות לחו"ל.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *