ציוני הדרך החשובים בחייו של רמי שקלים

ציוני דרך בחייו של רמי שקלים

ישנם אנשים מיוחדים בעולם, הבקיאים ברזי הסודות של העולם הזה. אחד מהאנשים המוכרים והידועים בכל הנוגע לעיסוק ברבדים העמוקים יותר של העולם ובני האדם, קרוי: ד"ר רמי שקלים. אצל ד"ר רמי שקלים ניתן לשמוע הרצאות איכותיות ומאלפות בכל הנוגע לתורת הסוד, תורת הקבלה, הגות חז"ל, תחום הנומרולוגיה, תורת החלומות ועוד. ד"ר רמי שקלים הוא מרצה בכיר ומוסמך בתחומים רבים שיכולים לסייע לכל אדם להכיר טוב יותר את עצמו ולהתמודד בצורה איכותית יותר בעולם. אם אתם תוהים מיהו רמי שקלים, הרי שתוכלו לקרוא על כך במאמר הבא.

רמי שקלים – תחנות בדרכו

דרכו של רמי שקלים בחייו, הייתה דרך חשובה ומהותית מאוד. כל תחנה שבה ביקר רמי שקלים, סייעה לו לגדול ולהתפתח בתחומים שבהם הוא עוסק. בכל תחנה למד רמי שקלים עוד בתחומים הללו ואסף ידע רב ויכולת להעביר את התחומים אותם הוא למד, בצורה הטובה ביותר לכל דורש. התחנות בחייו של רמי שקלים היו:

  • רמי שקלים למד קבלה אצל הרב מרדכי שרעבי זצוק"ל, אשר ידוע כגדול המקובלים. אצל הרב הוא רכש את יסודות לימוד הקבלה ואת היכולת שלו ללמוד קבלה בצורה נכונה ואמתית ואף להעביר אותה לכל שומעיו בצורה מהימנה.
  • בתום לימודי הקבלה של רמי שקלים אצל הרב מרדכי שרעבי זצוק"ל, החל ללמוד באוניברסיטה את תחומי הפיזיקה והמתמטיקה
  • בתום לימודיו של רמי שקלים את תחומי הפיזיקה והמתמטיקה באוניברסיטה, הוא עסק בהוראת התחומים הללו במשך כמה וכמה שנים טובות
  • רמי שקלים סיים תואר ראשון במדעים ולאחר מכן המשיך גם לתואר שני ושלישי בתוום של פילוסיה כללית ויהודית, עם התמחות ספציפית בתחום הקבלה
  • ד"ר רמי שקלים היה מראשוני המרצים באגודה לפיתוח המודעות אשר נוסדה בשנות ה80
  • כיום הוא ד"ר למחשבת ישראל וקבלה, העוסק בכל מה שקשור לתחומי הקבלה, נומרולוגיה, תורת כף היד, תורת החלומות, גלגולי נשמות ועוד. רמי אף מגיש תכניות טלוויזיה ורדיו בתחומים הללו

את רמי תוכלו להזמין כיום להעביר הרצאות על נומרולוגיה ובכלל בנושאים הללו או להגיע עד אליו על מנת ללמוד את התחומים הללו על בוריים, בצורה הטובה ביותר. מדובר באדם חם, אדיב ורגיש, בעל סבלנות ויכולת ממשית להעביר לתלמידיו את כל הידע הרלוונטי בכל תחום אשר בו הם בוחרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *