מוצרי קידום מכירות מדליקים לעובדים

מוצרי קידום מכירות

מחפשים מוצרים שהעובדים שלכם יוכלו להנות מהם למטרת קידום מכירות העסק? אתם בטח מכוונים על מתנות פרקטיות, כאלו שאפשר למתג עם הלוגו שלכם, ועשויות לחדור את השגרה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, כלומר, אתם מחפשים שיהיו פרקטיים. ובכן, יש לנו כמה שילובים מעניינים לשם כך, ששווה לכם להעיף עליהם מבט נוסף.

מתנות קטנות ללקוחות עם רעיונות גדולים על החיים

העובדים שלכם יכולים להחזיק סל של מוצרים לפרסום וקידום המכירות, או אפילו מתנה אחת מדויקת, שיוכלו לרוץ אתה לכל העולם. ישנם רעיונות מדליקים שמרעננים את השוק, כמו כוס טישו לאוטו עם מיתוג, דבר כל כך פשוט וכל כך פרקטי. כוס כזו משאירה אתכם על המפה, בכל רגע, ובכל נסיעה.

מעמד לנייד המתחבר לשקע, יכול לפתור בעיה שנוצרה עם ההתקדמות שלנו וכמו כן, ההתמכרות שלנו, אל הניידים שלנו, ואתם בוודאי מכירים את התמונה של נייד זרוק על חוט מטען, כי השקע גבוה וללא מקום להניח את המכשיר. תפתרו בעיה כזו ללקוח, ובו זמנית, תשאירו חותם בדמות הלוגו שלכם על המחזיק לנייד, ואתם חודרים לעולם שלו בקלילות.

ספריי חיטוי או כרית נסיעה בתחבורה ציבורית, או אפילו מגוון מתנות מתוקות

לא הכול קשור לניידים שלנו, וניתן למצוא מתנות מדליקות, שמתאימות למגוון קהלי יעד. למשל, ספריי חיטוי ממוצג או כרית חדשנית שנתלית על החלון באוטו, או בתחבורה הציבורית, ונותנת לנוסעים לישון כל הדרך הביתה.

ישנן מגוון מתנות מתוקות וממותגות כמובן, ממארזי שוקולד וסוכריות וצנצנות עם לוגו, שאפשר לשים בהן מה שאתם חושבים שיתאים ללקוחות שלכם. העובדים שלכם כמובן יוכלו להנות מזה גם כן בעצמם, כל עוד המערכת תעבוד היטב.

מוצרים ממותגים לבית

גם הבית שלנו יכול להנות ממספר מוצרים ממוצגים, וכוסות קפה ותה עם לוגו, מוצרי אמבטיה ממותגים, או אפילו עציצים עם הסמל שאתם רוצים לשים עליהם, יכולים לעשות את העבודה. מוצרים פרקטיים ופשוטים אלו יכולים ממש להיכנס אל העולם של הלקוחות שלכם, ובסך הכל, להריץ את מערך המכירות שלכם קדימה אל האופק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *