אסקייפ רום מאתגרים במיוחד במרכז

אסקייפ רום במרכז

כולם יודעים שאזור המרכז הוא אזור שוקק חיים ומלא פעילות. העניין הוא שבמרבית המקרים ממצים את האטרקציות די מהר. אחרי הכול, כמה פעמים כבר אפשר ללכת לים, לראות סרט בקולנוע או לצאת לפאב עם חברים. למרות זאת, באזור המרכז יש אטרקציה מאתגרת אחת שלעולם לא תימאס עליכם וקוראים לה "חדר בריחה". כן , כן זה אותו חדר שבו אתם ננעלים למשך 60 דקות וצריכים לפתור שורה ארוכה של תעלומות כדי להגיע אל היעד הסופי. אספנו בשבילכם כמה חדרי בריחה בתל אביב והמרכז – אסקייפ רום מתאגרים במיוחד.

7 חדרי בריחה במרכז שכדאי להכיר

מוכנים? אז הנה הרשימה:

  • הצד האחר – ב-1941 יצאה משפחה קטנה לבלות ברחובות של סיילנט ואליי ומאז נעלמו עקבותיה. כ-70 שנה לאחר היעלמותה של המשפחה מנסה עורך דין ערמומי לקנות את הבית המסתורי שבו גרה המשפחה, וזאת לאחר שבמשך שנים רבות השכנים פחדו להתקרב אליו בגלל האורות הדלוקים בכל עת והקולות הבוקעים מהם. האם אתם מסוגלים לקנות את הבית ולגלות את צפונותיו?
  • הכלא הרוסי – טיילתם להנאתכם במוסקבה, אך מצאתם את עצמכם בבית הכלא. אתם מוכרחים לצאת ממנו לפני שתחמיצו את הטיסה שלכם הביתה.
  • עליסה בארץ הפלאות – אהבתם את הספר של לואיס קרול? בואו להיות חלק ממנו. בעולמה של עליסה כל החפצים הפוכים. האם תצליחו לצאת ממנו בזמן?
  • האלמנט החמישי – ברוכים הבאים אל העתיד. השנה היא 2263 וישנו נשק גדול אשר מאיים להשמיד את האנושות – ארבע יסודות הטבע והיסוד החמישי. עליכם למצוא את כל היסודות לפני שיקרה אסון.
  • שחמט – משחקים שחמט בזמן הפנוי? בממלכת השחמט אתם הופכים לכלים הלבנים אשר מביסים את הכלים השחורים, כלי האופל. ואל דאגה, גם אם מעולם לא שיחקתם בשחמט, אתם עדיין תוכלו לפתור את התעלומות והחידות.
  • משימת שרלוק – שלושה מקרי שוד אשר בוצעו בבנקים הגדולים של אנגליה. עת, הגיע עליכם מידע על שוד נוסף שהולך לצאת אל הפועל. כיצד תפתרו את התעלומה?
  • ספר סודות היקום – אתם נמצאים במצב שבין חיים למוות בעקבות תאונה. כדי לצאת מהמצב הזה, עליכם למצוא את ספר סודות היקום.

ישנם עוד חדרי בריחה רבים וטובים הפזורים במרכז הארץ בדגש על חדרי בריחה בירושלים. בואו לאמץ את המוח, לפתור תעלומות וליהנות עם כל המשפחה והחברים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *