4 יתרונות של מקרר לרכב

מקרר לרכב

החברים מהעבודה הציבו לי אתגר – להסביר במילים של ילד גדול מה הם היתרונות של מקרר לרכב. הם אמרו לי שאם אצליח לנסח במילים פשוטות מה הם היתרונות המרכזיים של מקרר לרכב, הם יפסיקו לצחוק עליי ולקרוא לי ברברן. אני התעקשתי וטענתי שלהגיד על משהו שהוא מהמם ומוצלח ויפה וחכם, זה בדיוק כמו לציין יתרונות, אבל הם התעקשו. אי לכך, ישבתי וכתבתי בשפה ברורה את היתרונות החשובים ביותר של מקרר לרכב והרי הם בפניכם…

כי זה חסכוני יותר

אם אתם עדיין מאלה שמסתובבים עם צידניות כל פעם שהם יוצאים לטיול או מתחילים יום ארוך על ההגה, אז אני מניח שאתם גם מאלה שעדיין רוכשים שקיות קרח. שימו לב – לא רק שמדובר על הוצאה מיותרת של כסף, אלא שכששמים שקיות של קרח בצידנית, זה גורם לכך שניתן יהיה לקרר בה פחות מוצרי מזון. במקרר לרכב לעומת זאת, כל מה שצריך לעשות זה לחבר את המקרר לשקע המצית ופה נגמר כל הסיפור.

כי זה אלגנטי יותר

אחד היתרונות המרכזיים של מקרר לרכב הוא שבניגוד לצידניות, אין לכם שום חומר שעתיד לדלוף כמו שקיות הקרח או הקרחומים. מעבר לזה, מדובר על מוצר חשמלי אלגנטי במיוחד. יש הרבה אנשים שחושבים שמקרר לרכב לא ניתן לחבר לשקע ביתי וטעות בידם. אני למשל אוהב לפעמים להעביר את המקרר מהרכב לחדר השינה שלי ולדמיין שאני בבית מלון ושהמקרר הוא למעשה מיני בר חמוד ומתוק שמחכה לי בשבת בבוקר עם תה צונן ואשכול ענבים מתוקים.

כי לא צריך לעצור

אם אתם נוהגים לשהות ברכב במשך רוב שעות היום מתוקף העבודה שלכם או פשוט מתוקף כך שאתם אוהבים את הכביש, אני מניח שיוצא לכם לעצור לא פעם ולא פעמיים בחנויות הנוחות הסמוכות לתחנות הדלק. מעבר לכך שמדובר על עיכוב ועל בזבוז זמן, הרי שאין צורך להכביר במילים או לברבר על כמה שהמחירים בחנויות האלו גבוהים. כאשר יש לכם מקרר לרכב, אתם יכולים לרכוש מוצרים זולים יותר מראש ולחסוך זמן יקר על עצירות בתחנות דלק.

כי הוא תמיד שם

היתרון האחרון שחשוב לי להזכיר בהקשר של מקרר לרכב הוא שהמקרר תמיד שם. באופן עקרוני אתם יכולים למקם אותו באזורים שונים ברכב כשבמידת הצורך אתם יכולים פשוט להניח אותו בתא המטען ולהפעיל אותו כל אימת שתזדקקו לו. האמת היא – שאף פעם לא ניתן לדעת מתי תזדקקו לו. זהו למעשה היתרון האחרון – בניגוד לצידנית הכבדה והמסורבלת שבדרך כלל מחכה בבוידעם לפיקניק המשפחתי, המקרר יכול להישאר ברכב ולהיות מוכן לפעולה תוך שניות. בלי קרחומים, בלי שקיות קרח ובלי להצטייד בסולם כדי להוריד אותו מהבוידעם המאובק. האמת היא שיש לי עוד הרבה על מה לכתוב, אבל ביקשו ממני לכתוב על ארבעה יתרונות בלבד ואני רוצה להימנע מברבורים…

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *