איור ממוחשב

איור ממוחשב

מה זה בכלל איור ממוחשב? איך מתחילים בתחום וכיצד נבדיל בין סגנונות האיור המסורתי למעבר הדיגיטלי שעושה לכולם רק טוב? הכל בכתבה הזאת! איור המסורתי הוא עבודה עם דפים עפרונות או צבעים מיוחדים הם כלים של הצייר עם ציור ישירות על קנבס, כולנו יודעים שהעבודה הזאת מקשה על כל אחד ומספיק טעות אחת והציור כבר לא טוב ומתחילים הכל מההתחלה, איור ממוחשב נחשב לאיור יותר מבוקש בתעשיית העיצוב גרפי והאנימציה, אז אם אתם אוהבים את התחום כל כך למה לא לעשות מהידע הרחב שלכם כסף, אפשרויות התעסוקה הם רבות בגלל שמעצבים גרפיים וגרפיקאים הם לא ציירים והתחום שלהם הוא לקחת ציורים ולשתול אותם בתוך הגרפיקות שלהם, לרוב ציירים עובדים בשיתוף פעולה מלא בתחום העיצוב גרפי ונוכל לראות את זה באין ספור קבוצות בפייסבוק של מעצבים גרפיים שמבקשים בלי סוף לוגואים או דמויות מצוירות.

 

תוכנת ציור דרך המחשב

על תוכנת האילוסטרייטור ADOBE ILLUSTRATOR CC  כולם שמעו, התוכנות הגרפיות של חברת אדובי שימושיות מאוד בתחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת, לתוכנה יש אין ספור כלי עבודה שמאפשרים לכל צייר לעשות את אותה העבודה שהיה רגיל עם דף ועפרון אבל בצורה ממוחשבת ודיגיטלית, כיום ציורים דיגיטליים מאוד מבוקשים בתחום האנימציה או בתחום העיצוב גרפי החל מבניית לוגואים מצוירים עם עבודה וקטורית מלאה ועד להכנת עיטורים גרפיים.

איורי גרפיקה וקטוריים

נוכל לראות את ההתפתחות האדירה בתחום זה על ידי אין ספור חנויות באינטרנט שמוכרות ציורים ואיורים דיגיטליים והכל אונליין, הציורים שתעלו לרשת במידה ואתם מציירים בתוכנת האילוסטרייטור יהיו איורי גרפיקה וקטוריים, מעצבי הגרפיקה ייקחו את האיורים הדיגיטליים שלכם וימשיכו לעבוד עליהם, העבודה תימשך גם אצל המעצבים הגרפיים בשינוי צבעים או במתיחות והתאמה של הציור הדיגיטלי לגדלים שונים שהם צריכים, תחום האיור הדיגיטלי נחשב לתחום מאוד חם ומבוקש כי הטכנולוגיה דופקת לכולנו  החל מפיתוח אפליקציות ואיורים ממוחשבים ועד לעיצובים גרפיים למיתוג והכנת שיווק דרך איורים ממוחשבים במחשב.

 

ללמוד איור ממוחשב בחיפה או אונליין עם מורים פרטיים לציור ואיור דיגיטלי

אם אתם גרים בחיפה ואזור הצפון תוכלו ללמוד לימודי קורס איור ממוחשב והכל בשיטת לימודים אחד על אחד עם מורים פרטיים, הכנו במיוחד בשבילכם סרטון ושיעור הסבר חינם מה זה בכלל איור ממוחשב ואיך מעצבים וציירים עובדים בתחום הזה, שיעור האיור ממוחשב מוסבר בשפה העברית בתוכנת האילוסטרייטור ומאפשר לכולם להבין איך מתחילים בתחום הזה וגם אם יש לכם נגיעות בתחום הזה ואתם יודעים דבר או שניים בתוכנת האילוסטרייטור אתם בהחלט תוכלו לקבל פרטים נוספים ורעיונות לאיור מוחשב. כמובן שאם אתם גרים רחוק מאזור חיפה והצפון תוכלו ללמוד את הכל גם בשיטת לימודי איור ממוחשב אונליין עם מורים שמחוברים ישירות לתוכנת האילוסטרייטור שנמצאת אצלכם במחשב ולהדריך אתכם בצורה אישית ופרטית איך לאייר במחשב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *