קידום אתרים ביבנה – למי לפנות?

קידום אתרים ביבנה

כשאנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו בגוגל, אנחנו צריכים לדעת למי לפנות, מי יכול לבצע עבורנו עבודת קידום מקצועית ואיכותית, כך שנזכה לחשיפה איכותית, ממושכת ועקבית בגוגל. בסופו של דבר יש לעבודת קידום אתרים משמעות רבה בתהליך של פרסום ושיווק העסק ועל כן אנחנו צריכים לשים דגש נרחב על פרט זה.

עבודת קידום אתרים עובדת במספר מישורים, המישור הראשון זו אופטימיזציה באתר כך שהוא יתאים לדרישות של מנוע החיפוש גוגל. המישור השני זו כתיבת תכנים לאתר עצמו וכן לאתרים אחרים שיהיו מקושרים לאתר.  המישור השלישי הוא בניית שיתופי פעולה ויצירת קישורים חיצוניים אשר יפנו אל האתר.

כשאנחנו מדברים על חשיפה איכותית ועקבית הכוונה היא, שהחשיפה תהיה ממוקדת, כלומר כזו שתגיע בדיוק לקהל אותו אנחנו מחפשים, קהל היעד של העסק שלנו. אם האתר לא ייחשף לקהל זה, הרי שזה חסר משמעות עבורנו, מאחר והקהל שאליו אנחנו פונים לא יגיע לאתר או לחילופין, יהיה זה רק פחח מצומצם מכלל הקהל שיגלוש באתר, מה שאומר שאנחנו לא נצליח להשתמש באתר לצורך מכירות או פרסום, כפי שאנחנו רוצים.

מבחינת חשיפה עקבית, הרי חשוב מאוד שלא יהיה מדובר בחשיפה חד פעמית, חשיפה זמנית, אלא החשיפה צריכה להיות ממושכת, ארוכת טווח, כך שאנחנו נהנה ממנה למשך תקופה ארוכה ונהנה מפירותיה.

כעת השאלה, למי אנחנו אמורים לפנות? יש בישראל לא מעט חברות קידום אתרים וכן מקדמים עצמאים שיכולים לעזור לנו. ההבדל בין השניים הוא בדיוק כמו ההבדל בין עסק קטן לגדול. עסק קטן אולי יספק לנו יחס אישי אך האמצעים והמשאבים שלו דלים והוא לא בהכרח יוכל לספק לנו תוצאות כמו עסק גדול.

לעומת זאת בעסק גדול, אנחנו נהיה לקוח אחד מיני רבים אשר נהנים משיווק בפייסבוק וקדיום בגוגל, אך לפחות נזכה למשאבים רבים, רשת תמיכה רחבה, וכך נוכל להשיג תוצאות טובות, גם אם המחיר הוא גבוה יותר ולא תמיד נקבל יחס אישי כפי שאנחנו מצפים. בסופו של דבר, התוצאות ידברו בעד עצמן. הכל שאלה מה אנחנו מחפשים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *