איך להתמודד עם בעיות ראיה?

אופטמטריסט

מכירים את התחושה הזאת: אתם מנסים לקרוא עיתון ופתאום חסר לכם אור. פתאום אתם מעדיפים לקרוא כמה שיותר קרוב לחלון הפתוח או מתחת למנורה, כי האמת היא, שהאור עוזר לקרוא כשמתחילה בעיית ראיה. חשוב להבין: זה נכון שאתם יכולים לזנוח את הרגלי הקריאה שלכם וזה נכון שאתם יכולים להשתמש בטכנולוגיה כדי להגדיל אותיות, אך האם לא פשוט יותר להתמודד עם המצב שאליו הגעתם? בעיות ראייה אלה בעיות נפוצות מאוד, חלקן קורות בגלל הגיל וחלקן בגלל סיבות אחרות. הפתרון הוא תמיד אותו פתרון: ללכת לעשות בדיקה אצל אופטומטריסט מקצועי שיוכל להבין עד כמה המצב חמור.

איזה משקפיים כדאי לעשות?

אם כבר הייתם אצל אופטומטריסט ואתם יודעים שיש לכם בעיית ראיה לקרוב או לרחוק, אתם בוודאי תוהים איזה סוג של משקפיים כדאי לכם לעשות. ראשית, כדאי לזכור שאתם לא חייבים לבחור רק באפשרות של משקפיים, כי מה עם עדשות? אנשים רבים בוחרים בכך כי זה יותר נוח והרבה יותר קל להתרגל לזה, כך שזו אפשרות שכדאי לקחת בחשבון. אם, לעומת זאת, אתם מעדיפים את האופציה של משקפיים, כדאי יהיה לבחור את הסוג המתאים לכם ביותר אחרי ייעוץ עם אנשי מקצוע בתחום.

כמה זה עולה?

זה בהחלט נכון שלעשות משקפיים זו לא הוצאה קטנה, כי משלמים לא רק על הבדיקה אצל האופטומטריסט אלא גם על המשקפיים עצמם, על המסגרת ועל העדשות. לרוב מה שבאמת יקר בכל החגיגה הזאת אלה הן העדשות, אך מצד שני, זה לא בדיוק הדבר שעליו כדאי לכם לחסוך. לעיניים שלכם מגיע את הטוב ביותר ולכן בהחלט כדאי שתבחרו את העדשות הכי טובות שיש היום בשוק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

One comment

  1. nadav232@gmail.com'

    אני באמת ממליץ לבדוק הכול טוב כדיי לדעת שאנחנו מכוסים מכל הכיוונים, אני מדבר מניסיון של מקרה של גלאוקומה. רק בריאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *