מיתוג חללים

מיתוג חללים

עיצוב חלל בית העסק הוא לא משימה של מה בכך. עיצוב סתמי ופשוט שאינו עונה בהלימות מלאה לצרכי העסק, חוטא למשימה. מיתוג חללים חיוני לשם כך, והוא מעניק לעסק את המראה הייחודי והנכון לו.

מהו מיתוג חללים?

מיתוג חללים הוא תכנון קפדני בשלל היבטים – אדריכלי, הנדסי ועיצובי של החלל כך שיהיה בעל זיקה והלימה ברורה לבית העסק – לקונספט של העסק ולרוח המותג שלו. מיתוג נכון של החלל יתרום להיבטים הבאים –

  • הלימה בין קונספט המותג לנראות החלל – כדי שלקוח יחווה את המותג כראוי ולא ירגיש שהחלל משקף את עקרונותיו של המותג. במקרים רבים, לקוח וותיק ונאמן מזדהה עם העקרונות הללו ומעוניין לראות ולהרגיש אותם הלכה למעשה. זה נכון גם לחללי עבודה עבור העובדים – עובדים המזדהים עם עקרונות המותג, ירצו להרגיש שייכים אליו. חלל ממותג ומעוצב כראוי, יספק סביבת עבודה נעימה לעבודה. בהיותה סביבת עבודה ממותגת, היא תוכל לשדר את הלך הרוח של החברה ולתרום לתהליכי עבודה יעילים.
  • שיווק מסרים – חלל ממותג הינו חיוני לצורך שיווק אפקטיבי ויעיל של העסק. בחלל "יושתלו" מסרים גלויים וסמויים שיהפכו את סביבת העסק לנעימה ולא מאיימת. הלקוח אינו אוהב לחוש ש"מאכילים אותו בכפית" וכופים עליו צריכת שירותים. לכן, חלל ממותג שבו המסרים השיווקיים מונגשים בעידון, יניע את הלקוח לפעולה.
  • חוויה מעוררת חושים – אחד העקרונות החשובים עבור בית עסק רציני המכבד את עצמו הוא ליצור ללקוחותיו חווית שוטטות משמעותית ובלתי נשכחת בחלל – חוויה שתפעיל את חושיו ותותיר בו חותם. בעידן התחרותי שלנו שבו כל בית עסק נאלץ להתחרות במספר לא מועט של מתחרים בקרבת מקום, יש צורך בעיצוב מרשים, יצירתי ופורץ גבולות של החלל.

מתי יש צורך למתג את החלל?

מיתוג החלל נחוץ בכל מצב שבו מעוניינים ליצור תצוגה יעילה ואפקטיבית של שירותים מסוימים. לא מדובר אך ורק בחלל של בית עסק קבוע, אלא גם בחלל זמני. כלומר, במקרים בהם יש צורך להציג שירותים אחדים בכנס או בתערוכה עסקית, ישנו צורך במיתוג החלל.

מיתוג The Best

חברת The best מתמחה בהפקת פתרונות ושירותים בעולם התערוכות והכנסים. ניסיונה המקצועי העשיר יתבטא במיתוג חדשני, יצירתי ופורץ דרך.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר של The Best בכתובת https://www.thebest.id

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *