רן גפנר – אמן חושים

אמן חושים

אם אתם מחפשים מופע ייחודי ומרגש עבור אירועים, עבור ערבי גיבוש או עבור כל ערב חוויתי בעל תוכן איכותי, כדאי שתבחרו באמן חושים. אמן חושים הוא ללא ספק האופציה הטובה ביותר, עבור כל אדם שמעוניין להביא תוכן בעל ערך מוסף למפגש חשוב, לערב מהנה ולכל אירוע באשר הוא. כל אדם אשר נכח בעברו בהופעה של אמן חושים, יעיד כי מדובר במופע מרתק ועוצר נשימה, אשר מסב חוויה ייחודית לכל משתתפיו. לכן, אם אתם עדיין מתלבטים על פעילות או תוכן לכל סוג של אירוע, מפגש ודומיהם, כדאי מאוד שתכירו את הופעותיו של אמן החושים רן גפנר.

מיהו אמן חושים

אם לא שמעתם מעולם את המושג אמן חושים ואתם תוהים בעצם במה מדובר, הלא שמדובר באדם, בעל מעין חוש שישי. החוש השישי של אותו האדם, מתבסס על יכולות טלפתיות גבוהות, על אינטואיציות, על יכולות מצוינת לקרוא שפת גוף של כל אדם העומד מולו וכמובן, ידע פסיכולוגי נרחב, המאפשר לו לבחון את האדם העומד מולו בצורה מדוקדקת ועמוקה, מבלי שהוא אמר לו יותר מדי. באמצעות כל הטכניקות הללו, חוזה אמן החושים דברים שונים על משתתפי ההופעה, קורא מחשבות, מספר להם דברים אשר הוא יודע עליהם וזאת מבלי שהם סיפרו לו ועוד. מדובר ללא ספק בהופעה מרתקת וייחודית. כל אדם אשר משתתף בהופעה של אמן חושים, יוצא מהופעה זו עם רושם עז ורצון להשתתף בהופעה מעין זו שוב בעתיד.

רן גפנר- אמן החושים הטוב ביותר לאירוע שלך

אם אתם מחפשים אמן חושים ייחודי מאין כמותו, כדאי שתכירו את רן גפנר. רן גפנר, בוגר רימון, אשר למד את תחום הפסיכולוגיה, הוא אמן חושים מיוחד, אשר השתתף ומשתתף בתוכניות רבות ובתחרויות רבות בארץ ובעולם. בתחרות העוסקת בתחומו באירופה, אשר בה הוא ייצג את ישראל, זכה רן גפנר במקום הראשון. בתחרות נוספת הוא דורג במקום רביעי בעולם כולו בכל הנוגע לאומנות חושים. אם מתחשק לכם לחוות חייה אותנטית, אמתית וברמה גבוהה של אומנות חושים ייחודית, אין ספק שרן גפנר הוא הכתובת עבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *