קריקטורות

קריקטורות

אם פתחתם את העיתון הבוקר, סביר להניח שנתקלתם באיזו שהיא קריקטורה. סיכוי סביר שהיא של דמות פוליטית כלשהיא אבל זה לא מחייב. גם אם היא דמות מוכרת בכל פן שהוא, יכול מאוד להיות שעשו ממנה קריקטורה וזאת בשביל להעביר איזה שהוא מסר עליה. קריקטורות הן איורים, איורים שמתארים אדם כלשהו ולוקחים איזו שהיא תכונה שלו או כל דבר אחר שנוגע אליו ומעצימים אותו בדרך כלל תוך הפרזה בולטת במיוחד. לכל אדם יש את המאפיינים שלו ואם מבליטים את ההבדלים הללו יוצרים בידול שלו ממישהו אחר. זה יכול להיות אף גדול ומוגזם, יכולות להיות ידיים ענקיות או כל איבר אחר שמובלט אם כן באופן מוגזם.

קריקטוריסט באירוע

אם אתם עומדים או טו טו להרים אירוע ולא משנה אם זו בר או בת מצווה, חתונה או כל אירוע אחר, אתם צריכים לחשוב על אטרקציות. היום כבר לא מספיק לדאוג לאוכל טוב, לאולם אירועים יפה ורחב, למוזיקה טובה אלא חייבים לחשוב על משהו אחר, משהו מעבר, משהו מקורי כזה שניתן יהיה לעניין את האורחים בעזרתו ולגרום להם לא לשכוח את האירוע עוד זמן רב. אז יש כמובן את האטרקציות הבנאליות כמו מגנטים, ואם אתם רוצים לשלב באירוע שלכם משהו אחר, משהו מיוחד כזה שלא נראה לפני כן אתם יכולים לחשוב בכיוון של קריקטורות. אמן קריקטורות כשמו כן הוא, יכין לאורחים שלכם קריקטורות של עצמם מה שיהפוך את הנקודה הספציפית בה הוא ימוקם לאטרקטיבית במיוחד. קריקטורות הן משהו שאנשים שומרים איתם בדרך כלל לעוד שנים ארוכות ובכל פעם שהם יציצו בקריקטורה שלהם הם ייזכרו באירוע שלהם. קריקטורות גם מושכות עיניים ואין מי שיכול להישאר אדיש אליהן, כך שמי שיראה אותן גם ישאל שאלות כמו: מי? מאיפה לך? וכדומה מה שעוד פעם יעלה את זכרון האירוע לטובה…

להיות קריקטוריסט בעידן המודרני

אם אתם חושבים להיות קריקטוריסטים אתם לא חייבים לצייר על דף נייר. בעבר זה היה כך אך היום יש תוכנות שיודעות לסייע בצורה כזו שניתן לאחר מכן לשלוח את הקובץ לאן שרוצים. היום עם תוכנת אילוסטרייטור ניתן ליצור קריקטורות מדהימות, קריקטורות יצירתיות שאותן ניתן יהיה להדפיס. כך שאם אתם רוצים להתנסות כחובבנים או לעשות את זה כאנשי מקצוע של ממש, אתם צריכים ללמוד את התוכנה, להיות יצירתיים ואין סיבה שלא תצליחו.

ללמוד אילוסטרייטור אחד על אחד עם מורה פרטי

אם אתם רוצים ללמוד איך ליצור קריקטורות באמצעות תוכנה מתקדמת ואתם רוצים כמובן ללמוד את אילוסטרייטור, אתם יכולים ללמוד אותה במכללות שונות. אבל אם אתם רוצים לשלב את הלימודים עם שאר הדברים שאתם עושים בחיים, אם אתם רוצים להצליח ובגדול לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי דרך האינטרנט הם מה שאתם צריכים. הכוונה היא ללמוד ליצור קריקטורות דרך המחשב עם תוכנת שיתוף מסכים כשהמורה יושב בצד אחד ואתם בצד השני. כל אחד יכול להיות בכל מקום בעולם וכל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט, מיקרופון ושמע טובים.

מכללת סולו היא חלוצת לימודי הגרפיקה בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי און ליין. היא הכשירה כבר מאות תלמידים בעיצוב גרפי ותשמח להכשיר גם אתכם. כל תלמיד מכין תיק עבודות במהלך הלימודים אותו הוא יכול להציג למעסיקים פוטנציאליים או לקוחות פוטנציאליים בנוסף לתעודה המעידה על הקורסים אותם הוא ביצע ואותם עבר בהצלחה בהתאם לקריטריונים של מכללת סולו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *