ציפוי אמבטיות עושים רק אצל מלך האמבטיות

ציפוי אמבטיות

הדירה היא מקום אשר עם הזמן עובר תהליך די טבעי של בלאי. ישנן דירות שבהן הבלאי הזה מתרחש בצורה מהירה עקב שימוש תדיר או בעקבות מוצרים לא ברמה גבוהה שאותם צריכים לתקן ולהחליף בצורה תכופה, וישנן דירות שבהן השלב הזה של התחזוקה יגיע רק לאחר כמה וכמה שנים ארוכות של שימוש נוח ויעיל ללא כל בעיה.

אחד מן המקומות אשר מצריך שדרוג מידי תקופה הוא האזור של האמבטיה, כאשר יש אנשים אשר משדרגים את החלל בשל שינוי בסגנון ואחרים אשר משנים בעקבות הצורך בהחלפה של האמבטיה לאחר היווצרות של בלאי. מה שרבים אינם יודעים הוא כי לא חייבים להחליף את האמבטיה לחלוטין, כי אם לבצע ציפוי שיוצא מושלם כל עוד הוא נעשה בצורה נכונה.

איך מבצעים את הציפוי

ציפוי של אמבטיות אשר החל בהן תהליך טבעי של בלאי הוא אופציה חשובה שאותה כדאי מאוד להכיר במידה ואין את התקציב עבור שיפוץ כולל של חדר האמבטיה כולל החלפה של קרמיקה ושל האמבטיה עצמה. את הציפוי עצמו מבצעים בעזרת כמה ידיים מיומנות על יד הורדת השכבה הקיימת של האמייל בשלב שגם הופך את האמבטיה להרבה יותר נקייה ומוכנה אל ציפוי מחדש עם שכבה חדשה של בסיס.

לאחר השלב הזה עוברים אל השלב הסופי שכולל התזה של החומר האקרילי, שם צריכים להיות דיוק ומיומנות גבוהה על מנת להגיע אל תוצאה חלקה ואחידה ללא כל הפרשי גובה כאשר הגוון עצמו יכול להיות אחד מבין כמה גוונים שרלבנטיים עבור אמבטיה.

מה העלות של פעולה כזאת

מכיוון שמדובר בפעולה שאותה צריכים לדעת כיצד לעשות בצורה שתיצור את התוצאה הכי מושלמת ויפה, זה מאוד חשוב לבחור בחברה כדוגמת מלך האמבטיות שמציעה ניסיון רב שנים ויכולת ביצוע מן הטובות בתחום זה של ציפוי אמבטיות בכל רחבי הארץ. העלות עצמה מסתכמת בסכום קטן של כמה מאות שקלים עד אלף שקלים בלבד, כאש הסכום משתנה בהתאם לעבודה הנדרשת בכל אמבטיה בצורה משתנה. בסופו של בדר נותרים עם אמבטיה כמו חדשה ואחריות לעבודה של עד חמש שנים ללא כל דאגה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *