צביקה יוגב – האיש שיספק לכם את ההרצאה הכי טובה בעיר

צביקה יוגב

כמה פעמים יצא לכם לשמוע הרצאה בטד, ביוטיוב או בכל מקום אחר, אפילו פנים מול פנים, והבטתם על האדם שעמד הבמה, האזנתם לו ולא האמנתם שזה האיש שעומד מולכם, לא האמנתם באיזו התלהבות ובאיזו גישה חיובית הוא מעביר לכם את הדברים, מצליח להבהיר כל נקודה ונקודה, מצליח לגרום לכם להתעניין ואפילו להתרגש?

זו הדרך הנכונה להעביר הרצאות לקהל, לא משנה אם מדובר בילדים, בני נוער או חבר'ה מבוגרים, לא משנה אם מדובר בהרצאה בעניין פוליטי, תרבותי, כלכלי או בכל עניין אחר, זו לא חייבת להיות הרצאה בעלת ניחוחות רוחניים או אומנותיים בשביל שהיא תתעלה לרמה כזו בה אנשים ירגישו כאילו הם נמצאים במקום אחר, כאילו הם צוללים אל תוך העניין בהרבה עניין, מסירות, ובתחושה שזה הדבר האמיתי.

הרצאה טובה היא כמו סיפור טוב, כמו סרט טוב, צוללים לתוכה, רוצים להרגיש חלק ממנה, פשוט ככה. הרבה פעמים כשאנחנו קוראים ספר או רואים סרט, אנחנו מדמיינים כיצד אנחנו משתלבים בעלילה ואנחנו ממש חלק ממנה. כך גם בהרצאה טובה, אנחנו שומעים את מה שהמרצה מספר, ואנחנו נכנסים לתוכה, אנחנו מרגישים חלק ממנה, בין אם הוא מספר סיפור עלילתי מסוים ובין אם הוא מספק לנו הרצאה עם כלים כיצד לחיות, כיצד להתנהל, איך להתנהג עם עצמנו ועם אנשים.

בשביל ליהנות מהרצה כזו, אנחנו צריכים דבר אחד וזה מרצה שיודע להעביר הרצאות ויודע כיצד לספק את כל המידע ההכרחי בנושא. רק מרצה שיודע איך לגשת לנושא ולהפוך אותו למעניין, ידע לעורר כזה עניין בקהל שלו וידע לשלב אותו, לגרום לו לרצות חלק ממנה.

צביקה יוגב הוא דוגמא למרצה שכזה. מדובר באיש רב פעלים, איש אשכולות בעל תארים באקדמיה, איש שמרצה שנים רבות בנושאים שונים והוא יודע כיצד לעמוד מול קהל ולספר סיפור בצורה המעניינת והייחודית ביותר. זו הסיבה שאנשים נוהרים להרצאות שלו וצופים בהן דרך המחשב. אם אתם מחפשים מישהו שיספר לכם סיפור טוב, הוא האיש בשבילכם.

עוד מידע תוכלו למצוא בלחיצה כאן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *