אחת ולתמיד – מה ההבדל בין הסוככים השונים?

סוככים

היום ניתן למצוא סוגים שונים של סוככים, לכל סוכך יש את התפקיד ואת השימוש הייחודי לו. כמובן שבהתאם לכך, ניתן למנות גם את היתרונות והחסרונות של הסוככים השונים. באופן כללי, חשוב להדגיש כי ניתן להזמין סוכך בכל גודל, צורה וצבע, כך שאין שום צורך להתפשר היות וניתן להזמין סוכך מחברת צל וילון שיתאים בצורה המושלמת ביותר לגינה או למרפסת שלכם. במאמר זה נדגיש את ההבדל בין הסוככים השונים, נמנה את הייחוד של כל אחד מהם ונתאר את היתרונות והחסרונות שלהם.

חשוב להכיר את ההבדל בין הסוככים השונים

ניתן למצוא בשוק מספר סוגים עיקריים של סוככים, כאשר סוככי הזרועות נחשבים ללא ספק לאחד הסוגים הנפוצים ביותר. זהו פתרון הצללה נוח ואיכותי, שיכול להיות מושלם עבור כל מי שמעוניין לשבת בנועם במרפסת או בגינה הפרטיים שלו. סוכך זה מורכב ממספר זרועות העשויות מאלומיניום, הן מכוסות בבד מיוחד שאטום לגשם ולקרני השמש, וניתן לפתוח או לסגור את הזרועות באמצעות מנגנון ידני או חשמלי. כמובן שהמנגנון החשמלי הרבה יותר נוח לשימוש, ולכן הוא יכול להתאים לכל סוגי האנשים. החיסרון של הסוכך הזה, הוא הרגישות שלו לרוח, היות ומשב רוח חזק מידי עלול לפגוע במבנה הזרועות. סוככים חדשניים מגיעים עם חיישנים מיוחדים, אשר מסוגלים לקלוט משב רוח מסוכן, ובאופן אוטומטי לסגור את הסוכך.

סוכך קבוע לעומת זאת, הינו סוכך שלא ניתן לפתוח או לסגור לפי הצורך. סוכך זה מתאים לצורך כיסוי והצללה של שטחים נרחבים, ולכן הוא יהיה מושלם לעסקים, בתי קפה וכדומה. יתרון נוסף של סוכך זה, הוא היציבות והעמידות הגבוהה שלו בפני רוחות וכל סוגי האקלים השונים.

סוכך נפוץ נוסף הינו סוכך המרקיזה, אשר מגיע בצורה קבועה של רבע עיגול והוא יכול לשמש את בעליו בכל סוגי מזג האוויר. סוכך זה מותקן ברוב הפעמים על אחד מהירות החיצוניים של המבנה, ובכך הוא מספק צל מושלם לכל מי שיושב תחתיו. ניתן לפתוח או לסגור את הסוכך באמצעות מנגנון חשמלי או לחילופין על ידי גלגול המרקיזה כלפי מעלה ומטה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *