עיסוי בראשון לציון

ספר מפנק לזוגות

עיסוי משמש כשיטת ריפוי כבר אלפי שנים בתרבויות רבות. מגע הוא תגובה אנושית טבעית לתופעות של כאב ומתח ומסייע בשידור חמלה ותמיכה. מרפאים לאורך השנים וברחבי העולם פיתחו, באופן אינסטינקטיבי ועצמאי, מגוון שיטות ריפוי במגע. רבות מהן משמשות גם כיום – ומהסיבות הנכונות. יש לנו כעת הוכחה מדעית ליתרונות שבעיסוי – יתרונות הנעים בין טיפול במחלות כרוניות ופציעות לבין הפגת המתחים הגוברים המאפיינים את החיים המודרניים. השפעתו של עיסוי, היא מעבר להרגעת הגוף והנפש – מתרחשים שינויים ספציפיים, פסיכולוגיים וגופניים, השפעה המוגברת כאשר העיסוי משמש ככלי מונע ובתדירות גבוהה, ולא רק כבילוי חד-פעמי. עיסוי, מלבד התחושה הטובה שהוא מקנה, יכול גם לרפא תחלואות. באתר Ymassage תוכלו למצוא מטפלים לעיסוי בראשון לציון וליהנות מכל היתרונות הברורים של העיסוי.

ההשלכות של מתחים בחיי היום-יום

מומחים מעריכים ש-80 עד 90 אחוזים מהמחלות קשורות במתחים. עיסוי, יחד עם עבודת גוף יכולים לשמש כנגדן על-ידי כך שהם מזכירים לנו מה משמעותו של "רוגע". השינויים הגופניים שהעיסוי גורם לגוף משפיעים באופן חיובי על תחומים שונים בחיים. מלבד רוגע מוגבר ומתח מופחת, עיסוי מוריד לחץ דם, מגביר את מחזור הדם, מזרז החלמה מפציעה, מאפשר לישון טוב יותר ועשוי אף להגביר את הריכוז. נוסף על אלו, עיסוי מפחית תשישות ומעניק יותר אנרגיה להתמודדות עם מצבי היומיום.

חיבור גוף ונפש

עיסוי, מלבד תפקידו החשוב כ"סם החיים", יכול ליצור התמזגות של גוף ונפש; על-ידי יצירת מצב מדידטיבי או מודעות מוגברת לרגע הנוכחי, עיסוי יכול להביא לאיזון רגשי ורוחני, המביא עמו רוגע ושלום פנימיים.

עיסוי מסייע לעורר את הלימפה – מערכת ההגנה הטבעית של הגוף, כנגד פולשים רעילים. לדוגמא: בקרב חולות סרטן השד, טיפול בעיסוי הוכיח את עצמו כמגביר את התאים הנלחמים בסרטן.

בעידן הטכנולוגיה והרפואה הבלתי-אישית לעיתים, העיסוי מציע גישה לא-תרופתית, בלתי-חודרנית ואנושית, המבוססת על יכולתו הטבעית של הגוף לרפא את עצמו. אין זמן טוב יותר מעכשיו ליצירת קשר עם מטפלים לעיסוי בראשון לציון לקבלת טיפול מפנק, כי מגיע לכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *