שטיח הזהב – חברת טיולים לתיירים בישראל

חברת טיולים לתיירים בישראל

אם אתם רוצים לארגן עבור תיירים מכל העולם טיול חוויתי ובלתי נשכח, חשוב שתדעו כי אחת החברות הבולטות בתחום היא חברת "שטיח הזהב" Gold Carpet המציעה טיולים מאורגנים בכל רחבי הארץ, מהצפון עד הדרום, תוך שימת דגש על אזורים הפופולאריים בעיני תיירים.

אבל מה צריך לדעת על חברת שטיח הזהב?

הנה כמה עובדות בולטות:

חברת שטיח הזהב היא חברה מקצועית שמאפשרת סיורים בישראל ברמה גבוהה. החברה יודעת ומאמינה כי בסיורים בארץ אפשר להכיר את ההיסטוריה של עמים מסוגים שונים כאשר ישראל היא מקום של תרבות וטבע, אזורים עשירים בסיפורים, ניתן להכיר בסיורים וטיולים בארץ את כלל סיפורי התנ"ך תוך שהמדינה מכילה את הערים המרתקות והמעניינות ביותר בעולם.

זה נכון, ישראל היא מדינה קטנה שאין בה שטחים בלתי נגרמים ותופעות טבע מטורפות: אבל מדובר במדינה שקדושה לכל הדתות אשר בשטחה הקטן ניתן למצוא מגוון מדהים של ניגודים, שטחים שלובשים צורות רבות ואת עוצמת האלוהות והקדושה שנמצאת כמעט בכל פינה, הר, סמטה, עץ ורחוב.

מה צריך לדעת על חברת שטיח הזהב?

חברה זאת הינה חברה תיירות ישראלית שידועה ביכולות של לרכז ולהוציא לפועל טיולים מודרכים ומאורגנים בשלל אתרים בישראל.

החברה מתמחה בסיורים מותאמים אישית, סיורים קבוצתיים כמו גם סיורים פרטיים בישראל המתאימים למשפחות וקבוצות, תוך ששטיח הזהב מספקת את כל ההסדרים הדרושים כדי להוציא לפעול טיול מאורגן, מקצועי ומותאם אישית למטייל, מתחילתו עד סופו.

המדריכים ואנשי המקצוע של החברה מארגנים שלל טיולים קדושים בארץ ישראל המתמקדים בהיבטים שונים כגון: ישראל, דת, היסטוריה, ארכיאולוגיה, חקלאות, טבע ועוד כאשר הטיולים משלבים סיורים מיוחדים בארץ ופעילויות כגון: הליכה, רפטינג, צלילה, טיול ג'יפים וסיורים במסוקים סיורים ומישורים פרטיים גם כן.

כדי להוציא לפועל את הטיולים החברה מצוידת בצי של רכבים חדישים, מדריכים מורשים וכל האמצעים והקשרים הנכונים לטיול מוצלח.

בשל כך רבים פונים אל חברה זאת כדי לארח בצורה טובה, לסייר במקום ולהוציא לפועל כל טיול מאורגן בישראל, בין אם קבוצתי או פרטי.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *