אסקייפ רום ברחובות – לא צריך לנסוע רחוק

אסקייפ רום ברחובות

זה כבר לא ממש סוד  אלא דבר בולט בכל רחבי המדינה – כולם יוצאים אל בילוי בחדרי בריחה. אדם אשר יאמר כי טרם היה בחדר כזה כאילו לא יוצא לבילוי בחיים הפרטיים בכלל, כאשר אפילו חברות מביאים את העובדים שלהם אל מפגש חברתי נעים שמסייע לגבש בנעימים את כולם יחדיו באותו חדר של בריחה.

מן הרגע בו חדרי הבריחה הסתמנו בתור הבילוי הכי פופולארי, זה היה רק עניין של זמן עד אשר הכמות של החדרים הללו תלך ותגדל, כאשר נכון להיום ישנו מספר גבוה של עשרות חדרי בריחה שפועלים בכל הערים הבולטות עם היצע נרחב של סוגי חדרי בריחה, ברחובות גם וניתן לראות אותם באתר של חדרי בריחה רום ראן.

משנים מנהגים ונשארים בעיר

הרחובותים היו בדרך כלל היו יכולים לעשות כמה דברים כאשר היה עולה עניין היציאה לבילוי. הראשונה היא היציאה אל עבר העיר תל אביב שבה יש הרבה מאוד לעשות עם מבחר נרחב, האופציה השנייה הוא לצאת אל העיר הגדולה הצמודה שהיא ראשון לציון ובה יש מרכזי בילוי מאוד רבים שרק ממשיכים להתרחב עם הזמן או להישאר בעיר רחובות ושם לצאת לבילוי בכל המקומות שמוכרים לכולם.

האופציה החדשה אשר נוספה היא לצאת אל בילוי חדש בעיר עצמה, כשאר כבר לא צריכים לצאת אל מעבר לכותלי העיר כדי ללכת אל חדר בריחה, אלא לחפש אחר חדר הבריחה הכי קרוב והכי מעניין שגם פתוח באותה השעה.

לא מפספסים בילוי כזה נהדר

מה סוד המשיכה של בילוי בחדר בריחה? קודם כל הוא לא דבר שכבר אותו עושים בצורה חוזרת ונשנית כמו להיכנס אל מסעדה ולשבת שם. דבר זני מדובר בפעולה שבה לא יושבים, אלא נמצאים בתזוזה כל הזמן על מנת למצוא את כל הרמזים ולהתקדם עוד שלב אל עבר היציאה מן החדר עצמו.

ככל שמתקדמים האדרנלין רק הולך ונבנה, והיציאה מהחדר מלאה בתחושות של ניצחון שמאוד ממכרות את הגוף שרק רוצה עוד הפעם. למרבה המזל האפשרויות רק הולכות ומתרחבות, ועם קרבה גדולה למקום בו גרים, באותה העיר ממש יכולים לשריין עוד בילוי ששונה בכל חדר של בריחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *