איפה כדאי לרכוש סיגריות אלקטרוניות

סיגריות אלקטרוניות

אם אתם רוצים להפחית את העישון, למנוע נזקים כבדים לגופכם בעת צריכת ניקוטין ואפילו לחסוך כסף ומשאבים: חשוב שתדעו כי באמצעות סיגריות אלקטרוניות ניתן לעשות זאת ובקלות.

אבל מהן הסיגריות האלה? איך הן מסייעות לשמור על הבריאות? ואיפה משתלם לרכוש אותן? כל המידע בהמשך!

סיגריות אלקטרוניות למי שטרם התוועד למושג, הן בעצם תחליף שנועד לעישון טבק או כל מוצרי עישון אחר. הסיגריה בנויה כסוג של מכשיר אידוי קטן אשר נועד למי שרוצה לצרוך קנאביס או ניקוטין כמו גם כל עשב אחר, בעוד שמכשיר האידוי מעוצב בצורה של סיגריה ובכך מאפשר את חווית העישון אך עם הפחתה של עשן ושאיפת חומרים מסרטנים וזאת בשל המבנה של המכשיר.

סיגריה חשמלית היא בעצם סוג של מכשיר הפועל על סוללה חשמלית ובכל מפעיל חימום של הנוזלים, הוא מוצאי אדים ולא עשן בעת העישון: מה שגם גורם להתאיידות של העשן. בכך אפשר לקבל את האפקט של עישון עם סינון של העשן  הלא נעים אשר ידוע כמזיק לבריאות ולסביבה.

סגירה אלקטרונית היא כזאת שרבים סוברים מפחיתה את הסיכוי לחלות במחלות כמו סרטן, סכרת, מחלות לב ועוד, בזמן שיש שטוענים כי באמצעותה ניתן גם להפחית נזקים שנגרמים בעת העישון הרגיל.

בנוסף לשימוש במכשיר אידוי ישנם יתרונות רבים, כמו: יכולת לעשן במקומות הומי אדם, אפשר לחסוך כסף רב וזאת על ידי העדר רכישת קופסאות סיגריות וזאת משום שהמכשיר האלקטרוני נועד לרכישה שמקנה שימוש רב לאורך זמן, כמו גם שסיגריה כזאת עוזרת להפחית בכמויות העישון.

איפה כדאי לרכוש סיגריות אלקטרוניות

מלבד קיוסקים, חנויות העוסקות בעולם העישון ועוד, אפשר לרכוש סיגריות אלקטרוניות במחיר אטרקטיבי גם באתר Takeair העוסק במכירת מוצרי עישון.

חנויות אינטרנטיות הן כאלה שניתן לבחור שלל מוצרים תוך מבחר עצום ולקבל בנוסף הנחות וקנייה במחירים אטרקטיביים בשל היכולת של חנויות מקוונות להיות זולות יותר. בכך אפשר להפחית עישון ולחיות חיים איכותיים יותר, כבר עכשיו!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *