מור קורן חוות דעת

מור קורן חוות דעת

כדי לעשות פסיכומטרי כמו שצריך, וכדי לעבור בפעם הראשונה בציון מספיק ומספק, חשוב לעשות זאת במקום איכותי, רציני ומקצועי. חשוב ללמוד במקום מסביר פנים, נעים וכיפי, כי המבחן מלחיץ גם ככה, וכל מה שסביבו מלחיץ לא פחות. איך עושים זאת? לומדים בבית הספר של מור קורן. אם תחפשו מור קורן חוות דעת של תלמידים תראו הרבה מאוד פרצופים מחייכים, שכן מדובר בבית ספר איכותי, ויותר מהכול – הוא מיוחד במינו, ואין דומה לו בישראל. מה הכוונה? הישארו איתנו.

מור קורן – מדוע בית הספר מיוחד כל כך

בית הספר מור קורן הוקם ב-2006, ולכן הוא נחשב לאחד מבתי הספר הפרטיים הוותיקים בישראל. הוא מתמחה בהכנה והגשה של תלמידים לבחינה פסיכומטרית, והסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה. מה שהופך את בית הספר למיוחד במינו היא האווירה הנעימה, גודל בית הספר שאינו גדול במיוחד, ומספר התלמידים האינטימי, שמרגיש הרבה יותר כמו כיתה קטנה של חברים או משפחה, מאשר בית ספר גדול כמו תיכון או אוניברסיטה. בית הספר מורן קורן, כך אומרת מור קורן חוות דעת, מציע אווירה שבאמת אין דומה לה בישראל, ולכן אלפי תלמידים בוחרים דווקא בו ב-12 השנה מאז שהוקם.

מה מציע בית הספר מור קורן

בגלל האווירה והרמה הגבוהה, תלמידים רבים אוהבים להגיע ללמוד דווקא שם. "לא הייתה לי התלבטות, תמיד העדפתי בית ספר שיש בו גם רמה גבוהה, אבל גם אווירה סבבה, לא משהו כבד במיוחד", אומרת אורלי, שלמדה ביחד עם החברות שלה בבית הספר מור קורן, ובתחילת אוקטובר 2018 גם תתחיל ללמוד עם חלקן הוראה. "לא רציתי בית ספר תעשייתי, שסתם מעביר עלייך וי. רציתי משהו קרוב ונעים יותר, וכשחיפשתי על מור קורן חוות דעתי, שמעתי פשוט דברים מדהימים, אז הייתי חייבת לנסות. ממש ממליצה", מוסיפה אורלי בחיוך. מור קורן מלמד שנים רבות, והוא אחד המרצים המבוקשים בישראל. בשל כך הסטטיסטיקה שלו גבוהה וחיובית יותר מאשר רוב בתי הספר המתחרים הגדולים.

לבית הספר מור קורן יש שלושה דגשים, אודותיהם הוא מסביר באדיקות בהרצאות שלו בבתי ספר גבוהים כמו בר אילן או שנקר. הראשון, מורים נחמדים ונעימים שיש להם הרבה ניסיון ובעיקר הרבה סבלנות להשקיע בתלמידים. השני, מורים שמעודכנים בחומר של הבחינה האחרונה וככה מגדילים את הסיכוי של התלמידים לעבור בציון טוב בפעם הראשונה. השלישי, כיתות קטנות מאד של 7-8 תלמידים, דבר שמגדיל את הסיכוי להתרכז ולהצליח. אם אתם מעוניינים לקבל ציון גבוה, מעל 700, ולהתקבל על "המכה הראשונה" לבית הספר שאתם מעוניינים בו, מור קורן הוא בית הספר המושלם בעבורכם. חיוך, מקצוענות ופריסה ארצית, הם שם המשחק אצל בית הספר מור קורן.

הכנסו לקישור ללדעת איזה קורס פסיכומטרי הכי טוב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *