5 סיבות להתחיל להתאמן

סיבות להתחיל להתאמן

אין זה סוד שיותר ויותר אנשים מצטרפים למעגל של המתאמנים, מעגל שכולל בתוכו אנשים שהולכים למכון כושר מדי יום או מספר פעמים בשבוע, אנשים שמתאמנים בבית או במכשירי כושר אשר מותקנים בגינות ציבוריות ובפארקים העירוניים, אנשים אשר רצים, שוחים או רוכבים על אופניים, וכן אחרים אשר מתאמנים בצורות שונות.

אין זה סוד שגם המודעות לנושא גדלה באופן משמעותי, לראייה אנחנו יכולים לראות יותר ויותר עיריות מתקינות מכשירי כושר בגינות ובפארקים עירוניים, מעודדות יצירת קבוצות להליכה ולריצה, בטלוויזיה ובאינטרנט מתעסקים בזה יותר ואנחנו יכולים לראות לא מעט מכוני כושר ורשתות של מכונים בפריסה ארצית רחבה. על כן, אין פלא שיותר ויותר אנשים מתאמנים באופן סדיר.

אם בכל זאת אתם לא מאותם אנשים ואתם מחפשים סיבות להתאמן, אז אנחנו רוצים להציג בפניכם מספר סיבות מדוע רצוי להתחיל להתאמן או לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי, חלקן אולי ברורות מאליהן, אחרות ייתכן שיפתיעו אותכם.

מדוע מומלץ להתחיל להתאמן

סיבה ראשונה – ירידה במשקל

ככל שמתאמנים יותר, כך גם מורידים במשקל וגם מורידים את אחוז השומן בגוף. זה נכון לגבי כל סוג של פעילות גופנית ובפרט ספורטיבית. מי שיש לו בעיית משקל או מעוניין לרדת במשקל לפני אירוע מסוים, יכול לעשות את זה באמצעות פעילות ספורטיבית סדירה.

סיבה שנייה – חיזוק הגוף

לצד ירידה במשקל וירידה באחוזי השומן, פעילות גופנית מחזקת את השרירים, אפילו אנשים רזים שאינם צריכים לעשות דיאטה או להוריד במשקל , בוחרים לעסוק בפעילות גופנית באופן סדיר בשביל לחזק את מערכת השרירים וכן לחטב את הגוף שלהם.

סיבה שלישית – שלווה נפשית

מן הידוע שפעילות גופנית עוזרת לא רק מבחינה פיזית אלא גם נפשית. היא מאפשרת לשרוף אדרנלין ולשרוף אנרגיות, בפעילות גופניות רבות גם נשרפים אנדורפינים, אשר משנים את התחושה בראש ומאפשרים להרגיש הרבה יותר טוב, גם מעבר לזמן הפעילות הגופנית.

סיבה רביעית – מטרות

כל אחד צריך בחייו שתהיה לו מטרה אשר תשרת אותו, מטרה אליה הוא יכוון את עצמו. הפעילות הגופנית מאפשרת ליצור מטרות עם רף ויעדים שונים. כל הצלחה בעמידה ביעדים, מביא לשיפור במצב רוח מחד, ורצון להשתפר ולעבוד חזק יותר מאידך. כבר לא מדובר רק בפעילות גופנית אלא הרבה מעבר לכך.

סיבה חמישית – מפגש עם אנשים

במהלך הפעילות תוכלו לפגוש אנשים, להכיר דמויות מעולם תוכן זה, להיות חברים בקבוצות שונות, זה ישפר באופן משמעותי גם את חיי החברה שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *