5 בתי אבות היוקרתיים והאיכותיים ביותר בארץ

בית אבות נאות השרון

בית אבות יורקתי מציע לדיירים לפתוח פרק חדש בחיים וליהנות מאיכות חיים גבוהה. מדובר לרוב במבנה מודרני וגדול עם חללים מרווחים ורמת גימור גבוהה. בבניין זה יש יחידות דיור מודרניות ומותאמות לצורכיהם של הדיירים המבוגרים. קרבה לבתי חולים מעניקה ערך מוסף למיקום של בית האבות, מאחר שהגישה המהירה אליהם בשעת חירום מובטחת לדיירים. בתי אבות יוקרתיים מעניקים לדייריהם את כל השירותים הנדרשים כדי להתמודד עם קשיים יומיומיים ולפתוח פרק חדש בחיים. בגיל מבוגר יש צורך בחברה ופעילויות כדי לשמור על דינמיות למרות המגבלות הרפואיות ורק בתי אבות איכותיים יודעים לספק טיפול הולם וחיים טובים לדיירים שלהם.

בית אבות יוקרתי מתאפפיין ברמת בנייה גבוהה, צוות מקצועי מיומן והשקעה בדיירים ובפעילויות חברתיות וטקסים שונים, כמו בחגים ובציון ימי הולדת. את כל הפרטים לגבי הפעילויות תוכלו לקבל בפרסומים השונים וכך לבחור את המקום הטוב ביותר עבור יקיריכם. כדאי שהוא יהיה גם סמוך לבית חולים כדי שהדרך לאשפוז תהיה קצרה, במקרה הצורך כמובן. כדאי גם לדאוג לכך שהמרחק במעבר לבית אבות יהיה קצר ואז תוכלו לבקר בקלות את הוריכם ולהביא אותם הביתה אם תרצו. לפני ההרשמה חשוב שתבחינו בין דיור מוגן, שאינו בפיקוח משרד הבריאות, לבית אבות, עליו יש פיקוח, ותחליטו לאן עדיף שיקיריכם יגיעו.

בין בתי האבות היוקרתיים והאיכותיים ביותר בארץ ניתן למצוא את בית האבות "נאות השרון" בפ"ת. בית האבות ממוקם במרכז העיר ויש ממנו גישה נוחה ומהירה לבית חולים השרון הסמוך. כמו כן יש בבית האבות מחלקה לטיפול בחולים ברישיון משרד הבריאות וכך נחסך מהם מעבר שעשוי להתעכב למחלקה פנימית בבת חולים באזור. בית האבות מקיים מגוון פעילויות לדיירים ומבטיח להם איכות חיים גבוהה ותשומת לב קבועה. הפעילויות נועדו לכך שהדיירים ייהנו מחברה קבועה ותומכת ויזכו להעשרה בתחומים המעניינים אותם. בבית האבות ישנן מחלקות שונות לפי רמת הטיפול הנדרשת: חולים סיעודיים, חולים סיעודיים מורכבים וגם עבור תשושי נפש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *