האתרים הטובים בעולם לגלישת סאפ

גלישת סאפ

זה כיף, טכני, אינו דורש מאמץ מיוחד, ממכר, מחבר לטבע, לחברים ולסביבה.  גלישת סאפ היא ספורט ימי פופולארי, שתופס תאוצה, לא כולם יכולים לתפוס גלים, אבל כולם יכולים לנסות להתחיל ולגלוש על סאפ. אספנו עבורכם שלושה אתרים מובילים לגלישת סאפ ברחבי העולם.

צ'יקאמה פרו – הגל הארוך בעולם

פרו, מאצ'ו פיצ'ו, שילוב של תרבות עתיקה, שנשתמרה, מרכז תרבות היסטורי, ואתר מורשת של אונסק"ו, מציעה את אחת מחוויות גלישת הסאפ הנדירות בעולם. גל ארוך במיוחד, הנקרה צ'יקאמה, ונמשך לאורך של כ 2.2 ק"מ.
במרחק נסיעה קצר מאתר הגלישה תוכלו להינות משירותיו של מועדון גלישה, ומעבר לכך בביקור בעיירות הוותיקות, אתרים ארכיאולוגיים והתפעמות משמורת הטבע המדהימה, שבאזור.
חוששים, שאין מקום על הגל? הסירו דאגה מלבכם, בעיירה צ'יקאמה תפגשו במספר רב של גלים גדולים, מסודרים בשורות, ומחכים רק לכם.
טיולי גלישת סאפ בעולם משלבים הדרכה מקצועית, תוך התאמה בין הרמה המקצועית של הגולשים, המשתתפים בטיול להבטחת הנאה מרובה ולמידה מעשירה.

סרי לנקה- גלישה מודרכת עם חופשה 

סרי לנקה היא גן עדן לגולשי סאפ, ומציעה מספר רב של נקודות גלישה, המתאימות לכל רמות הגלישה. החל מהרמות הבסיסיות, שיוכלו להינות מגלי פוינט קטנים ועד פוינטים מאתגרים במיוחד גם למיטיבי הגלישה בקבוצה.
עונת הגלישה בסרי לנקה נעה בין החודשים: יוני עד אוקטובר, שם אתר הגלישה: ארוגם ביי.
גולשי הסאפ יוכלו לנוע בין ארבעה מפרצים עם נוף טרופי יפיפה, הכולל ג'ונגל, חיות בר ולגונות כחולות.
טיולי סאפ בסרי לנקה כוללים קבלת ציוד מקצועי, וכן הדרכה צמודה, תוך הקפדה על הפרדה לרמות קושי ושמירה על ההומוגניות של הקבוצה.
מחיר הטיול כולל אירוח בריזורט מקומי, הקרוב לחוף.

מהג'ונגל הטרופי של סרי לנקה נעבור לנוף האירופאי אורבני של עיר התעלות- אמסטרדם.

אמסטרדם

בשביל לגלוש בסאפ לא צריך לנסוע כל כך רחוק, גם ארץ התעלות מספקת לנו שפע של אופציות לגלישת סאפ מקצועית ומהנה. טיול סאפ באמסטרדם מאפשר לכם לחוות את העיר הציורית הזאת דווקא מהחלק של התעלה, תוכלו לנוע מתחת לגשרים, לצד שבילים, והכל- איך לא מהחלק הרטוב יותר באזור.

פיליפינים

הפיליפינים מציעים מספר אזורי גלישה, חלקם מאתגרים במיוחד עם גלים חלולים ושבירים וחלקים בגובה הנע בין רבע מטר לארבעה מטרים. אתר cloud 9 וכן אתרים, שיכולים להתאים לגולשי סאפ מתחילים כמו סירגאו, , סימיטריאס, וסטימפיס' ,שאליו ניתן להגיע גם עם סירה.
רוק איילנד הוא גן עדן לגולשי סאפ מתקדמים, אתר שממוקם יחסית קרוב ל cloud 9, שמתבטא בריף חד מאוד, עמוק מאוד, פוינט וצינורות.

האם יש דרך נפלאה מזו  כמו להכיר את העולם במסגרת טיולי גלישה?
טיולי גלישה בעולם מספקים חוויה מרתקת של תרבות, ספורט, פנאי ונופש, ומתאימה לגולשים בכל הרמות ובכל ההרכבים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *