למה אני קונה דיו למדפסות רק מדוקטור דיו!

דיו למדפסות

כאישה שעובדת בבית, אני די רגילה לעשות הכל לבד! אני זאת שמנהלת את העסק, שולחת קבלות וחשבוניות ללקוחות וכמובן מדפיסה חומרים שיש להדפיס על בסיס חודשי או שבועי, כמו קבלות שאני צריכה להעביר לרואה החשבון שלי, דוחות, חוזים ועוד. לכן אני תמיד שמה לב כי אני רוכשת דיו בצורה נכונה.

אחד האתרים שאני רוכשת בהם את הדיו למדפסת הוא האתר של 'דוקטור דיו' http://doctordyo.co.il המציע שלל מוצרים שמספקים פתרונות הדפסה לעסקים כמו גם לאנשים פרטיים.

זה נכון, כאדם אחד שמנהל את העסק שלו אני לא זקוקה ליותר ממחשב אחד ומדפסת אחת –  אבל אם אני כבר מבצעת הדפסה: היא חייבת להתרחש באותו הרגע, להיות איכותית וברורה. לכן אני ממש, אבל ממש לא מתפשרת.דיו למדפסות

מדוע דווקא דוקטור דיו?

כאחת שלמדה על בשרה מה זה אומר לרכוש מוצר שאינו איכותי, אני יכולה להצהיר כי בימים שרכשתי דיו לא ממותג וזול יותר מאחרים, תמיד שמתי לב כי הצבעים דהויים, ההדפסה לא ברורה, והמיכל נגמר מהר: מה שגרם לי לצאת מהבית, לבזבז זמן ודלק ולהגיע אל הקניון על מנת לרכוש את המוצר המוזל, רק כדי להתאכזב שוב אחרי חודש.

עם זאת מאז שגילית את דוקטור דיו, אני מבינה שאפשר גם אחרת וכי טונרים ודיו למדפסת חשוב לרכוש רק מחברה איכותית.

מה היתרונות ברכישה כזאת?

  • התאמה מלאה – דיו ממותג מתאים למדפסות ממותגות וחשוב לבצע התאמה מלאה. לדוגמא: לי יש מדפסת מסוג HP 4675 ואני חייבת מכיל תואם כדי שהמדפסת תזהה את הדיו ובכך אוכל להשתמש במיכל, ללא סיבוכים.
  • דיו איכותי – כדי שהמסמכים לא יצאו מטושטשים, אני תמיד מחפשת אחר דיו איכותי שמקנה צבע עז כמו גם הדפסה בדיוק בגוונים שרציתי.
  • מיכל שמחליפים לעיתים רחוקות – עוד חשוב לי שהמיכל יהיה מספיק מלא שלא אצטרך כל חודש להחליפו, ולכן אני תמיד בוחרת במוצרים של דוקטור דיו שניתן להזמין באתר.

אז בפעם הבאה שאתם רוצים מוצר המיועד להדפסה: שימו לב כי אתם בוחרים במדפסות דיו, טונר וכל מוצר ממקום איכותי!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *