אילוסטרייטור

אילוסטרייטור

מתי בפעם האחרונה נסעתם באיילון? כשזה קרה, נתקלתם מן הסתם בשלט חוצות ענק עם בר רפאלי או כל דמות אחרת עליו נכון? חשבתם מי עיצב ומי דאג לפרסומת ענקית כזו? אז מי שעיצב הם כמובן מעצב או מעצבת גרפיים, אבל התוכנה בה נעשה שימוש היא תוכנת אילוסטרייטור. אולי פחות שמעתם עליה ואם כבר אתם מכירים תוכנת עיבוד תמונה זו בטח פוטושופ, אבל במקרה הזה כמו ברבים אחרים – זו אילוסטרייטור. למעשה, עיצוב גרפי מסתמך בעיקר על אילוסטרייטור ואם אתם חושבים בכיוון הזה, אתם חייבים ללמוד את התוכנה. זו תוכנה מדהימה עם אין ספור כלים, ומעבר לזה שהיא מעניינת ויצירתית, היא תאפשר לכם לעבוד באין סוף מקומות עבודה. הנה כמה דוגמאות למה שאפשר לעשות עם התוכנה.

לעבוד עם אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא אם כן תוכנת הבית של מעצבים גרפיים. כל מעצב גרפי חייב להכיר אותה וכמה שהוא יידע עליה יותר כך יהיה לו פשוט יותר לעצב אלמנטים מרהיבים. עם אילוסטרייטור מעצבים לוגואים ואין היום חברה, ארגון או מוסד שלא צריכים עיצוב של לוגו, שיכול לעלות להם גם כמה אלפי שקלים, עם אילוסטרייטור מעצבים תלת מימד מה שהולך ותופס היום תאוצה יותר ויותר, ועם אילוסטריטור מעצבים גרפים ואחרים. זו תוכנה ווקטורית ובשונה מפוטושופ היא לא עובדת על פיקסלים, כך שהיא לא מוגבלת בגודל הקבצים שלה. זו בדיוק הסיבה שהיא זו שאחראית על שלטי הענק ולא פוטושופ, כי פוטושופ שכבודה במקומה מונח, לא יכולה לספק דברים שאילוסטרייטור כן.

איפה אפשר לעבוד לאחר הלימודים?

אם החלטתם ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור, אתם יכולים לעשות בה שימוש כחובבנים ויכולים גם לעשות בה שימוש כמקצוענים. אתם יכולים ללכת ולעבוד בסטודיואים לעיצוב ולהכין דברים מדהימים, אתם יכולים לעבוד במערכות עיתונים או הוצאות ספרים. אתם יכולים כמובן לעבוד בחברות בניית אתרים ויכולים לעבוד כעצמאיים או כשכירים. אך לפני הכול, אתם צריכים ללמוד את התוכנה ומכללת סול היא המקום הטוב ביותר ללמוד אותה. אז הנה קצת על המכללה ועל שיטת הלימוד בה.

מכללת סול – המכללה המובילה בישראל

אם אתם חושבים ללמוד את תכונת אילוסטרייטור, אתם צריכים מורים טובם ורציניים ואתם צריכים מקום שיכין אתכם לעולם העבודה. בדיוק כזו היא מכללת סול, המכללה המובילה בישראל ללימודי עיצוב גרפי, מכללה שמעסיקה את המורים המובילים בתחום. מכללת סול היא מכללה שתאפשר לכם ללמוד מתי שנוח לכם, מכיוון שהלימודים הם כמו שיעור פרטי אך באמצעות רשת האינטרנט. כל מה שצריך הוא חיבור טוב לרשת, מחשב ואוזניות ואפשר להתחיל וללמוד. במהלך הלימודים התלמיד יכין תיק עבודות אותו הוא יוכל להציג בפני מעסיקים פוטנציאליים או לקוחות פוטנציאליים. במכללת סול גם מכוונים תלמידים למקומות עבודה ועושים הכול על מנת לסייע להם לקפוץ למים בצורה קלה ונעימה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *