קורס גרפיקה בצפון לחרדים ודתיים

קורס גרפיקה בצפון לחרדים ודתיים

מחפשים קורס גרפיקה ממוחשבת שמותאם לחרדים ודתיים בצפון? אתם במקום הנכון, לקהילה החרדתית יש את החוקים המקובלים לה החל משמירה על צניעות ושימוש בתמונות שהולמות את מסלול הלימודים בגרפיקה ממוחשבת ועיצוב, גברים אמורים לראות תמונות שמקובלות ואילו נשים צריכים ללמוד בהפרדה מלאה, אנו נאפשר לכם לעבור קורס גרפיקה ממוחשבת בצפון לחרדים ודתיים המותאם ישירות אליכם בשיטת אחד על אחד מורים פרטיים ללימודי גרפיקה וכל זה ללימודי תעודה.

ללמוד לעצב גרפיקה מקצועית

מסלול לימודי גרפיקה כולל קודם כל את לימודי השפה החזותית וההבנה העמוקה בצורך להוציא גרפיקות ועיצובים מקצועיים בצורה ממוקדת לרעיון, תלמדו כיצד לשלב צבעים נכונים וממוקדים לנושא העיצובי, שמירה על סידור של גרפיקה בצורה מסודרת ויפה לעין ואת כל חוקי העיצוב הגרפי אתם תלבישו ותתטמיעו בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי, התוכנות המקובלות לעבודה בתחום יהיו תוכנת הפוטושופ לעיצוב תמונות והכנת עיבודים גרפיים שהבסיס שלהם תמונות. אילוסטרייטור להכנת לוגואים ובניית מיתוג לעסקים וכמובן את תוכנת האינדיזיין התוכנה הסופית בלימודי גרפיקה ממוחשבת להכנת ספרים וחוברות.

לימודי תעודה אחד על אחד בגרפיקה ממוחשבת לימודי מעצבים גרפיים מקצועיים

הלימודים בסטודיו בחיפה יאפשר לכם ללמוד בצורה פרטית ואישית וכל זה לתיק עבודות מקצועי שיפתח לכם דלתות בתעשייה הישראלית או לעבודה כפרילנסרים עצמאיים, בסגנון עבודה פרילנס אתם תפתחו לכם עסק עצמאי ותקבלו לקוחות ממגוון רחב של נושאים, תיק העבודות בעיצוב גרפי הוא נושא הנלמד לכל אורך מסלול הלימודים ויש דגש רחב בשימוש רחב של כל חוקי העיצוב הגרפי והלבשה גרפית בתוכנות של חברת אדובי. במסלול מעצבים גרפיים ללימודי תעודה תקבלו תרגילים ומטלות גרפיות לכל אורך הלימודים.

הבנייה של תיק העבודות בעיצוב גרפי

תיק העבודות יסוגנן יפה בתוכנת האינדיזיין, נכין חוברת מסודרת שבה יהיו מספר עמודים עם נושאים שונים בעיצוב הגרפי שעשיתם החל מעבודות עיצוביות לקידום מכירות והתנעה של תהליכי שיווק לרשתות החברתיות, עיצובי ספרים וחוברות והבנת תהליכי העימוד בעיצוב ספרים, איורים וציורים גרפיים המותאמים לנושא שאליו אתם מעצבים את הגרפיקה, שיעורי הבית לכל אורך הקורס יבנה לכם את היצירתיות ולאט לאט אתם תהפכו להיות מעצבים גרפים, ללא הכנת שיעורי בית והקדשה של זמן רב בלימודים לא תוכלו להגיע ליעדים בתחום, כיום אף עסק לא מעניין אותו אם יש לכם תעודה או לא מה שמעניין עסקים זה אך ורק תיק העבודות שלכם וכיצד אתם מעבירים עיצוב גרפי בצורה מקצועית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *