הכירו את תיאטרון הרחוב של איתמר שחקנים

תיאטרון הרחוב של איתמר שחקנים

אם אתם רוצים להעביר חוויה יוצאת דופן לקבוצה של אנשים, תושבים, בני נוער או כל אדם: חשוב שתכירו את קבוצת התיאטרון של איתמר שחקנים.

תיאטרון רחוב היא הופעה אומנותית ומקצועית שמתרחשת בתוך המרחב הציבורי, תוך שהיא יכולה להתרחש בכל מקום כמעט ובכל שעה אשר בה נמצא קהל גדול המרחב הציבורי, בעוד ששחקנים השייכים לקבוצות תיאטרון רחוב (ובמקרה שלנו לאיתמר שחקנים) מקנים יצירה מדהימה והפיכת המרחב הציבורי לכיפי, תרבותי ומיוחד .

מה צריך לדעת על תיאטרון הרחוב של איתמר שחקנים?

מופיע התאטרון של איתמר שחקנים נועד על מנת לאפשר אומנות רחוב לכל סוגי האירועים תוך שהשחקנים הינם מקצועיים ומקנים אווירה ייחודית תוך חשיפת תרבות ותאטרון מול הקהל שעובר ברחוב או בכל מקום בו מתקיים המופע.

השחקנים המשתתפים ב"נאמברים" המתרחשים במרחב הציבורי, מספקים הופעה יוצאת דופן, שובת לב, תוך הצגת רפרטואר עשיר ואיכותי שאינו דורש עזרים מיוחדים כמו שישנם בתיאטרון רגיל.

השחקנים מציעים כל אחד את הכישרון שלו, תוך שיתוף הקהל עם אינטראקציה נפלאה, הם מציגים מופע יוצא דופן שמושך כל אחת ואחד, תוך שתיאטרון רחוב מתאים לשלל אירועים, כמו גם למגוון פעילויות והשבחת המרחב הציבורי כמו גם הפיכתו למעניין, נעים וצבעוני יותר.

למי מתאימים המופעים של איתמר שחקנים?

חברת 'איתמר שחקנים' מציעה את המופעים המדהימים שלה לשלל גופים מוסדיים, קהילתיים או פרטיים, כמו גם לבתי עסק וארגונים, תוך שמדובר בצוות שחקנים  הגדול ביותר בכל האסכולות הקיימות להעברת תכנים אמנותיים באירועים השונים.

בנוסף, החברה תסייע בייעוץ כמו גם בהפקת אירועים ואיתור שלל פתרונות ותכניות בידור ואמנות לכל אירוע, תוך התאמה של שחקנים, רקדנים ולהטוטנים שמבצעים תרגילים עוצרי נשימה.

חשוב לדעת כי בזמן שאתם בוחרים בתיאטרון רחוב כמו 'תיאטרון הרחוב של איתמר', אתם בוחרים בהופעה נפלאה שמתאימה לכל גיל תוך שהיא מקנה ערך נוסף לאירוע שלכם, כמו גם שהיא מאפשרת חוויה תיאטרלית נפלאה הנגישה לכל אחת ואחד. בכך אפשר להפוך כל מרחב ציבורי למקום נפלא, קסום ואגדי!

קראו גם:

כל היתרונות של משחקי רצפה

איך לשדרג ערב עם חברים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *