עיצוב פנים למשרדים – למה לא רק מתחם העבודה חשוב?

עיצוב פנים למשרד

מתחם העבודה במשרד הוא המתחם הכי פעיל והכי שימושי בכל משרד. חשוב מאוד להשקיע במתחם זה ולהעניק לו מראה מכובד ונוח. אך חשוב לזכור כי אם הדבר נכון למתחם אשר בו מתבצעת העבודה בפועל, הרי שהדבר נכון שבעתיים עבור המתחמים שם מכירים אותנו הלקוחות, שם הם מזמינים את השירותים הנדרשים ושם הם גם יושבים מולנו לצורך תיאום ציפיות, סגירת עסקאות וכדומה. כאשר אנחנו מדברים על עיצוב פנים למשרדים – אנחנו מדברים על כל מה שמרכיב את המשרד.

המשרד הסטנדרטי מכיל כמה וכמה מתחמים. ישנו המתחם המיועד לביצוע העבודה בפועל. שם יושב הצוות כל אחד בעמדתו וממלא את תפקידו. ישנו האזור שם ממתינים הלקוחות שלנו, וישנו המקום שם הם יושבים אתנו. ישנו גם חדר הישיבות ולמעשה ניתן לקבוע כי משרד הוא בהחלט כר פעילות נרחב אשר כולל כמה וכמה אזורים הדורשים את תשומת ליבנו מהבחינה העיצובית. אז היכן הכי חשוב להשקיע? המשיכו לקרוא וגם בקרו באתר הבית של המעצבת מיכל רוזן ללמוד בהרחבה.

המקום הכי חשוב במשרד!

אז מהו המקום הכי חשוב בכל משרד? האם יש לנו בכלל מקום כזה? הבה ננסה לבדוק ממה מורכב המשרד וננסה להבין מהו המקום החשוב ביותר שם עלינו לשים את מלוא כובד המשקל.

דלפק הקבלה

בדרך כל יש לנו את אזור הקבלה שם אנחנו מקבלים את הלקוחות שלנו. הם ישבו אתנו ושם הם בדרך כלל יכירו את המשרד שלנו לראשונה.

ישנו אזור ההמתנה שם הם ממתינים לקבלת שירות וישנם כמובן מתחמי העבודה שם נעשית העבודה בפועל.

אז האם נראה לכם שיש מקום שהוא חשוב יותר או פחות מבחינת הצורך בהשקעה? אי אפשר לומר שכך.

כי לכל מקום הייחודיות שלו והחשיבות שלו שמחייב את מנהל המשרד להשקיע בו על מנת שהוא אכן ישרת היטב את מטרותיו של המשרד.

עיצוב פנים למשרדים – עניין למומחים

אז אם חשוב לכם שהמשרד שלכם ישרת אתכם ואת הלקוחות שלכם היטב ויצבור לכם מעגל לקוחות נלהב ואוהד, השקיעו בעיצוב הנכון של המשרד על כל אגפיו, התחילו מכאן https://www.brandesign.co.il/category/office-design.

העיצוב הנכון יוביל להצלחה של המשרד ולאיכות גבוהה יותר בעבודה שתשפיע על התפוקה בעסק.

קראו גם:

עיצוב משרדים בצורה נכונה ויצירתית

איך בוחרים חברת אדריכלות ועיצוב פנים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שרה אברהם

שרה אברהם

שרה אברהם היא בלוגרית מקצועית בתחומי הצרכנות, פמאי, לייף סטייל ואופנה כבר מעל חמש שנים. לאחר לימודיה באוניברסיטת תל אביב לתואר בספרות, שרה החליטה לאמץ את האהבה לכתיבה ואופנה יחד עם חיבתה לשופינג לצורך כתיבת מאמרים מקצועיים בתחומים אלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *